Imperia Online

 

Share

Information

Authors: Imperia Online
Users 24h: 32
Online users: 1

 

About application

ImperiaOnline - Tiešsaistes online stratēģijas spēle!

ImperiaOnline ir vairāk kā tikai spēle! Ja vēlies sajusties kā īsts vidusslaiku valdnieks, šī ir ideāla vieta Tev. Spēles sniegtās iespējas komunicēt, sastrādāties un tās uzsvars uz kvalitāti noteikti padarīs to par vienreizēju pieredzi!

Vislielākā priekšrocība ir tā, ka Tu sacentīsies pret citiem cilvēkiem. Te nepastāv datora kontrolēti varoņi, vai arī parastas misijas un uzdevumi, te nav robežu, ko tu vari sasniegt - viss atkarīgs tikai no Tevis paša - no ikdienas lēmumiem un darbībām! Un tas viss ir saistīts arī ar tūkstošiem citu spēlētāju darbībām un plāniem!

Imperia Online spēlē tu vari būt jebkas - viltīgs diplomāts, kurš manipulēs ar citiem cilvēkiem, lai iegūtu sev labumu; iekarotājs, kurš neapstāsies līdz kamēr nebūs izrēķinājies ar visiem saviem pretiniekiem; godīgais karavīrs, kura mērķis ir panākt balansu pasaulē; miera radītājs, kurš apvienos ienaidniekus... vai arī jebkas cits, ko vēlies - robežu nav!

Izvēle ir tieši tavās rokās!

Svarīgi:
Spēle ir pieejama angļu valodā + 20 citās valodās (flag:eu)  (tajā skaitā arī vācu (flag:de) , krievu (flag:ru) , bet diemžēl ne latviešu valodā) - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām, protams, tiks sniegts Latviešu valodā (flag:lv)

Talk

  Updates

  Jauna funkcija -…

  Feb 27 10:02
  Jūsu Augstības! Ar prieku ziņojam, ka spēlē kopš 22. februāra pieejami pagrabi. Tagad būs iespējams pretiniekus saņemt gūstā. Šāda iespēja būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, cīņas lielumu…

  Valentīna dienas…

  Feb 13 17:00
  Visu mīlētāju svētki jau gandrīz klāt, jūsu augstības! Arī mēs esam parūpējušies par mīlestības pilnām dāvanām spēlē. Šīs divas dienas līdz pat 15. februārim spēlētājiem būs pieejami 333 bezmaksas labumi,…