Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Share

Information

Authors: Plinga
Users 24h: 351
Online users: 14

 

About application

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Talk

  Updates

  Visi dodas brīvdi…

  Jul 18 17:56
  Nākamajā spēles atjauninājumā visi lāči dosies brīvdienās! Palīdzi tiem organizēt ekselentu ceļojumu savācot garastāvokļa žetonus. Jo vairāk savāksi, jo lielākas būs izredzes iegūt unikālu balvu! Turklāt,…

  Piepildi savas vē…

  Jul  4 15:32
  Nākamajā atjauninājumā spēlē Dreamfields, mēs apvienosim tālo austrumu zemju spēkus! Izdekorē savu zemi ar kung fu cūciņu un suši meistaru, lai iemācītos senos un mistiskos kulinārijas noslēpumus. Ienāc…