Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Share

Information

Authors: Plinga
Users 24h: 375
Online users: 5

 

About application

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Talk

  Updates

  Nokļūstu Arktikā…

  today 00:00
  Grinčs draud izjaukt Ziemassvētku burvību, un pirmais sniegs jau būs pavisam drīz! Neļauj tam notikt - Dodies uz Arktiku, palīdzi Ziemassvētku vecītim pabeigt viņa darbus vēl pirms svētku dienas! Tavs…

  Atgrieziet savu s…

  Dec  6 13:25
  Zeme nāk un daba tavā sapnī lēnām iet gulēt, gatavojoties sniegam ... Tikai viens elements var saskarties ar drūmajiem laika apstākļiem un padarīt burvju spēki aktīvu uz daudziem gadiem: ir pienācis laiks…