Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Share

Information

Authors: Plinga
Users 24h: 445
Online users: 23

 

About application

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Talk

  Updates

  Pievienojies jaun…

  Feb 13 14:45
  Tu nupat esi atklājis pašu sākumu savām maģiskajām spējām! Tās pieaugs katru dienu, kamēr vien tu apgūsi elementu maģiju, lai attīstītu sevi vēl vairāk! Vai vēlies zināt, kas Tevi sagaida nākotnē? Palīdzi…

  Iegūsti elementus…

  Feb  7 14:08
  Angam ir nepieciešama Tava palīdzība, lai saprastu kā darbojas četri pamatelementi, un kolīdz tas tiks izdarīts, viņš varēs Tev palīdzēt iziet visas misijas! Kļūsti par varenu elementu meistaru Sapņu pasaulē…