CharmFarm

 

Share

Information

Authors: Henning
Users 24h: 136
Online users: 18

 

About application

Esi sveicināts Brīnumu mežā, Burvi! Mums ir vajadzīgs Tava palīdzība, lai atjaunotu meža maģiskās spējas un seno dienu skaistumu.

Mēs esam Tevi gaidījuši jau ilgi! Šī ir Tava iespēja pārvērst šo niecīgo ciematiņu neticami skaistā Burvestību zemē. Šajā grūtajā uzdevumā Tu nebūsi viens - ir laiks iepazīties ar Taviem jaukajiem palīgiem. Viņi ir šeit, ai palīdzētu Tev ar visiem uzdevumiem, pie tam uz viņiem varēsi izmēģināt arī savas burvestības, lai ātrāk paveiktu misijas. Tāpat Tevi gaida arī krāsainas celtnes, maģiski radījumi, tūkstošiem uzdevumu un, protams, tonnām burvestību.

Charm Farm piedāvā:
 • Skaistus grafiskos risinājumus un vienmēr augošu dekorāciju klāstu 
 • Intuitīvu spēles izstrādi, viegli saprotamas un uztveramas pamācības
 • Aizraujošus uzdevumus un misijas
 • Burvestības. Nekas nav neiespējams - ikviens var uzburt savu sapņu pasauli
 • Un vissvarīgāk - daudz, daudz prieka!

Svarīgi! Spēle ir pieejama angļu valodā, bet diemžēl ne latviešu valodā - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām portāla ietvaros tiks sniegts latviešu valodā!

Talk

  Updates

  Maģija spēlē Char…

  Jul 10 17:56
  Vai esi kādreiz mēģinājis baklavu, senu tuvo austrumu desertu, kā arī iepazīt tuvo austrumu kultūru? Turpinam atklāt jaunus uzdevumus un jaunas detaļas par šo burvīgo un aizraujošo kultūru! Lai Tev…

  Jūlija kalendārs…

  Jul  2 15:52
  Jūlijs ir sācies arī spēlē Family Barn, līdz ar ko mēs esam sagatavojuši jaunu kalendāru ar balvām. Ielogojies katru dienu, lai saņemtu ikdienas dāvanu! Laiks dārzā arī iestādīt jaunu koku! Ievērtē jauno…