CharmFarm

 

Share

Information

Authors: Henning
Users 24h: 193
Online users: 19

 

About application

Esi sveicināts Brīnumu mežā, Burvi! Mums ir vajadzīgs Tava palīdzība, lai atjaunotu meža maģiskās spējas un seno dienu skaistumu.

Mēs esam Tevi gaidījuši jau ilgi! Šī ir Tava iespēja pārvērst šo niecīgo ciematiņu neticami skaistā Burvestību zemē. Šajā grūtajā uzdevumā Tu nebūsi viens - ir laiks iepazīties ar Taviem jaukajiem palīgiem. Viņi ir šeit, ai palīdzētu Tev ar visiem uzdevumiem, pie tam uz viņiem varēsi izmēģināt arī savas burvestības, lai ātrāk paveiktu misijas. Tāpat Tevi gaida arī krāsainas celtnes, maģiski radījumi, tūkstošiem uzdevumu un, protams, tonnām burvestību.

Charm Farm piedāvā:
 • Skaistus grafiskos risinājumus un vienmēr augošu dekorāciju klāstu 
 • Intuitīvu spēles izstrādi, viegli saprotamas un uztveramas pamācības
 • Aizraujošus uzdevumus un misijas
 • Burvestības. Nekas nav neiespējams - ikviens var uzburt savu sapņu pasauli
 • Un vissvarīgāk - daudz, daudz prieka!

Svarīgi! Spēle ir pieejama angļu valodā, bet diemžēl ne latviešu valodā - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām portāla ietvaros tiks sniegts latviešu valodā!

Talk

  Updates

  Lieldienu prieki…

  Apr 18 16:00
  Lieldienas nāk uz Maģisko mežu kopā ar jauniem piedzīvojumiem! Kāds ir nočiepis saldumus! Vai to izdarīja zaķi? Tā nevar būt, tie taču ir pārāk jauki! Noskaidro, kurš nočiepa saldumus un kur tie palikuši! Aizraujoši…

  Maģisks notikums…

  Apr  3 13:22
  Šoreiz Maģiskais mežs kļūs par eksotisku un neparastu vietu! Mēs pieredzēsim kādu bagātu Lieldienu kultūru un lēksim iekšā elpu aizraujošos piedzīvojumos! Nepalaid garām iespēju satikt krāsainus un iedvesmojošus…