FunBook.LV

Share

Joki Nr.1

Dakteris sēž savā kabinetā,- pēkšņi kabinetā ieskrien pacients.. Dakteris saka: Vai jūs neziniet ka man šodien pieņemšana tikai līdz 16:00!? -Zinu, bet suns kas man iekoda to nezināja!

Divi draugi sarunājas:- Zini, man ir aizdomas, ka mūsu ledusskapī kāds dzīvo!- Kāpēc tu tā domā?_ Mana sieva katru vakaru uz turieni nes ēdienu!

- Dakter, man vajag jaunu pakaļu!!! - Nūū...kas ta vecajai vainas - Bet, dakter, vecā tak ir CAURA!!!


Dakter man galva griežas! Neuztraucieties - es redzu!!!



- Dakter, man vēders stipti sāp un vispār – slikti man ir!!!- Bet kas notika?- Es mežā odziņas ēdu.- Un kādas odziņas?- Lāgā nesaskatīju.- Nu tad Jums jānāk nevis pie manis, bet gan pie acu ārsta……





Sieva mājās iet pa koridoru, skatās - atejā gaisma atstāta degam. Pieiet, nodzēsh.- āā! āah! - uz poda sedosais vīrs sāk necilvecigi blaut.Sieva nobistas, iesledz gaismu atpakal.- Uhhh! - vīrs atviegloti nopusas - Fū, un es jau domāju, ka acis no pieres izsprāga...




Saruna ārsta kabinetā. Dakteris: -Tā kā Jūs esat pie mums pirmo reizi, izstāstiet visu no sākuma! Pacients: -Tā, dakter...Iesākumā Dievs radīja debesis un zemi...


Rakstat komentarus ja gribat dalu Nr.2