MEZ Crafts

Official page

 

Share

Laiks adīt zeķes!

:)

  About this profile

  Dzijas, adījumu idejas, adāmadatas, dizaineru audumi, manekeni un šūšanas piederumi, pogas un lentas - taviem radošajiem projektiem. www.mezcrafts.lv, http://www.coatscrafts.lv

  Contacts More »

  Opening hours

  M. – F. 08:30 — 16:30
  S. – S. Closed

  UZMANĪBU!

  Mūsu uzņemumā ir notikušas pārmaiņas.

  Jau kopš 1996. gada Coats Latvija veiksmīgi pārstāv vietējā tirgū divus Coats produkcijas segmentus – Industriālo un Mazumtirdzniecības preču segmentu.

  Ar šo vēlamies Jūs informēt, ka Coats ir pārdevis tās mazumtirdzniecības preču biznesa daļu visā Eiropā Aurelius Invest Group.

  Jaunizveidotie uzņemumi tika apvienoti zem kopīga zīmola MEZ Crafts. Pārmaiņas notika visās 18 Eiropas valstīs, kurās darbojas AURELIUS grupas uzņēmumi, kas pārstāv rokdarbu preču mazumtirdzniecības segmentu, tai skaitā arī Latvijā. 

  Turpmākā sadarbība plānota bez īpašām pārmaiņām, jo esošie Coats mazumtirdzniecības preču zīmoli pāriet uz jauno kompāniju.  Uzņēmuma jaunā adrese atrodas Liepājas ielā 3b.

  Jūsu kontaktpersona, viņas tālruņa numurs paliek bez izmaiņām- 67625173.

  Vēstules var sūtīt uz e-pastu: lilita.grabovska@mezcrafts.com


  MEZ Crafts pārstāvniecība Latvijā, turpinās izplatīt dziju, diegus, audumus, izšūšanas komplektus, kā līdz šim. Šeit uzzināsiet par mūsu jaunumiem, tendencēm, inovācijām, akcijām un citām aktivitātēm rokdarbos Latvijā.


  Mēs strādājam darba dienās no 8.30-16.30.    Aicinām izteikt viedokļus un uzdot jautājumus!

  News