Žurnāls Praktiskā Astroloģija

Official page
Share

Lau­va

Val­do­nī­gās Lau­vas, pār­lie­ci­nā­tas par sa­vu pā­rā­ku­mu, Lī­go nak­tī gri­bēs rī­kot sa­cen­sī­bas, bet pēc tam var­būt pat iz­vi­ci­nāt ro­kas. Vī­rie­šiem Lau­vām saul­grie­žos bū­tu jā­uz­ma­nās no kon­flik­tiem, kas var sāk­ties za­ļum­bal­lē un beig­ties at­skur­btu­vē.

Lau­ve­nes ka­ra­lis­ki ļau­sies kom­pli­men­tiem, bet at­rai­dīs pie­dā­vā­ju­mu do­ties me­žā pēc pa­par­des zie­da. Vī­rie­ši Lau­vas ne­pa­cie­tīs no­ra­dī­ju­mu, kas ne­kā­di ne­ie­kļau­jas vi­ņu kā gai­sa ba­lo­nā pie­pūs­ta­jā paš­vēr­tē­ju­mā. Kļūs nik­ni, ja par vi­ņiem kāds pa­zo­bo­sies. Lau­vām Jā­ņu nak­tī ie­tei­cams ma­zāk ci­lāt grā­dī­gā glā­zes, bet bau­dīt nakts bur­vī­bu un prie­cā­ties par dzī­vi.

* Ak­tī­va­jām, do­mi­nē­jo­ša­jām Lau­ve­nēm būs la­ba sa­de­rī­ba ar gai­sī­ga­jām lap­eg­lēm, plū­mēm, vilk­ābe­lēm un, pro­tams, ro­zēm – lie­lām, ko­šām, smar­žī­gām, no ve­co mui­žas par­ku su­gām. Ne­pie­vils arī flok­ši, li­li­jas un gun­de­gas, bet vī­rus uz­bu­di­nās se­le­ri­jas, pē­ter­sī­ļi, spar­ģe­ļi. Tur­klāt vai­na­gā tie va­re­ni ie­prie­ci­nās pā­rē­jos.

previous72. from 307next

Saulgriežu kaisles dullums

Inserted: Žurnāls Praktiskā Astroloģija Jun 12 2014 16:41

3 users like it

Other galleries from this page