""Rakši""ZOO

Share

Stāsti

DAGNIJA

''Rakši ''ZOO

0 comments Mar 10 2010 15:35
Klusā meža ielokā 6 km no Cēsu centra, blakus Gaujai, Jūs aicina atpūtas komplekss „Rakši" ar divām jaukām un omulīgām guļbaļķu pirtiņām, kā arī viesu namu lielākiem pasākumiem līdz 70 cilvēkiem. Labiekārtota apkārtne, sporta un rotaļu laukumi, atrašanās Gaujas Nacionālā parka teritorijā ir lie…

Talk

This user has not talked yet.

    About this profile

    Klusā meža ielokā 6 km no Cēsu centra, blakus Gaujai,(3 km no Žagarkalna) Jūs aicina atpūtas komplekss „Rakši" ar divām jaukām un omulīgām guļbaļķu pirtiņām, kā arī viesu namu lielākiem pasākumiem līdz 70 cilvēkiem. Labiekārtota apkārtne, sporta un rotaļu laukumi, atrašanās Gaujas Nacionālā parka teritorijā ir lieliska vieta atpūtai.
    Dabas un dzīvnieku mīļotājiem īpašs piedāvājums - Rakšu kamieļveidīgo ZOO lepnuma - divkupru kamieļu Fatimas un Sahiba draudzīgais šarms un kopīga fotosesija, kā arī eksotisko Dienvidamerikas lamu, alpaku un gvanako apskate un pārgājieni pa apkārtnes dabas takām. Tepat apkārtnē arī daudz ievērojami un interesanti apskates objekti - sarkanās Rakstu klintis, Kvēpenes pilskalns, Zvārtes iezis un citi.

    Contacts More »

    • Cēsu novads Drabežu pagasts 3 km no Žagarkalna