Šantē

Official page
Share

Medus destilāts iegūts no z/s Priežukalns bioloģiskā medus ar tvaika destilāciju, kas ļauj saglabāt tā izteikto aromātu un vērtīgās īpašības. Līdzīgi kā citi destilāti, jeb ziedūdeņi, tas mitrina, mīkstina, atsvaidzina ādu un matus, viegli aromatizē.


Medum piemīt mitrumu piesaistošas īpašībās, tādēļ tā destilāts ir lieliski piemērots gan tīrs, bez piedevām kā mitrinošs toniks, gan kosmētikas līdzekļu sastāvos- krēmos, maskās, želejās- kā mitrināšanu veicinoša piedeva.


Medus destilāts ir piemērots visiem ādas tipiem, tas nav kairinošs- pateicoties augstajam antioksidantu saturam, pret iekaisuma un pret sēnīšu iedarbībai, to ieteicams lietot ne tikai sausas ādas īpašniekiem, bet arī cilvēkiem ar taukainu vai kombinētu ādu, nelieliem iekaisuma procesiem un novecošanās pazīmēm.


Medus destilāts var izraisīt ādas kairinājumu cilvēkiem ar alerģiju pret bišu produktiem.

previous49. from 76next

Jaunums!!! BB Factory produkcija Šantē

Inserted: Šantē Apr 22 2013 14:38

1 user likes it

Other galleries from this page