Bio

Grupė "Westlife" susikūrė Airijoje, Sligo mieste. Visi vaikinai buvo kilę iš šio miesto, tačiau dabar grupėje liko tik trys nariai iš tų laikų: Shane'as Filan'as, Kian'as Egan'as ir Mark'as Feehily. Bryan'as McFadden'as ir Nicky Byrne'as prisijungė prie grupės, kai žinomas muzikos verslo atstovas Louis'as Walsh'as susidomėjo grupe, ir, kartu su buvusiu "Boyzone" nariu Ronan'u Keating'u, tapo "Westlife" vadybininkais.
Pirmasis singlas pasirodęs prekyboje buvo baladė "Swear It Again", iškart pakilusi į pirmas D.Britanijos ir Airijos topų vietas. Vėliau ši daina susilaukė sėkmės ir daugelyje kitų šalių. Po "Swear It Again" sėkmės sekė kitas singlas, taip pat į pirmąją vietą britų tope pašokęs "If I Let You Go". Iš viso iš pirmų dviejų grupės albumų, "Westlife" ir "Coast To Coast", singlų pavidalais išleisti net devyni, tarp jų "Flying Without Wings", "Fool Again", "My Love", "I Lay My Love On You", "When You're Looking Like That"...
"Westlife" įėjo į britų muzikos istoriją, išleidę daugiausiai numeris vienas singlų iš eilės (net septyni jų darbai iš eilės pabuvojo D.Britanijos topo viršuje). Trečiasis grupės albumas "World Of Our Own" pasirodė 2001-aisiais ir taip pat sulaukė didžiulio dėmesio: hitais tapo dainos "Queen Of My Heart", "Bop Bop Baby" bei titulinis albumo darbas "World Of Our Own".
2002-uosius "Westlife" skyrė dar vienam bandymui užkariauti Amerikos rinką (pirmasis kartas buvo nesėkmingas). Grupė išleido geriausių dainų rinkinį ir pristatė visiškai naują hitą - dainą "Unbreakable".
2003-aisiais pasirodė "Westlife" albumas "Turnaround" po kurio grupę paliko vienas iš narių, Bryan'as McFadden'as, pradėjęs solo karjerą.
Likę keturi vaikinai nepasimetė ir toliau sėkmingai tęsė grupės veiklą, išleisdami dar du albumus - 2004-ųjų "Allow Us To Be Frank" bei 2005-ųjų "Face To Face".

Šaltinis: http://www.music.lt/Westlife-grupe-187.html

Members

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music