"House Audit Latvia": Tu uzzināsi īpašuma patieso stāvokli!

Official page

 

Recommend


About this profile

Konsultācijas un tehniskais atbalsts īpašumu darījumiem (īpašuma iegādei, nomai, pieņemšanai no būvnieka, apsaimniekošanā).
Māju un dzīvokļu inspektori, būvekspertīzes, tāmēšana, pārstāvniecība tiesās.

Latvijā esam pirmie!

Fans27

 

Contacts

Klientu līnija (+371) 2547 1111
Fakss (+371) 2927 1244
Biķernieku iela 24, Rīga, LV1006
http://www.HouseAudit.lv
http://www.MajasInspektors.lv

ID:13329932

 

News

Read older posts

Lielie apkures rēķini, kas šoziem pārsteiguši daudzu pilsētu iedzīvotājus, atkal aktualizēja diskusiju par un pret siltināšanu un jautājumu, vai ir vērts siltināt vecas padomju laikos celtās mājas, kuru "derīguma termiņš" jau sen beidzies. Ekspertu domas par to ir krasi atšķirīgas - no kritiskā... Read more

Brīdina par padomju laikā celto daudzstāvu māju masveida sabrukšanu

  • May  2 2012 09:52
Padomju laikā būvētajām daudzdzīvokļu ēkām noteiktais vidējais kalpošanas laiks strauji tuvojas finišam, taču pagaidām nav skaidrs vai būves glābs, trešdien vēsta laikraksts "Neatkarīgā".

Rīgas enerģētikas aģentūras vadītāja Maija Rubīna laikrakstam atklājusi, ja ēkas netiks renovētas, tad pēc 20... Read more

PTAC informē, ka vairāki ar nekustamo īpašumu tirdzniecību saistīti banku meitasuzņēmumi patērētājiem piedāvātajos līgumos par nekustamā īpašuma iegādi iekļauj līguma noteikumus, kas ierobežo patērētāja tiesības pieteikt prasījumu par preces neatbilstību līguma noteikumiem.

Piemēram, līgumos tiek... Read more

 

Talk