www.stadisim.lv

Official page

 

Share

Talk

  PALDIES, KA SEKOJAT STĀDU AUDZĒTĀU JAUNUMIEM !

  News

  Read older posts

  About this profile

  Stādīt mīlētājiem-pirmais vienotais Latvijas stādu interneta veikals. Sēklas, stādi, sīpolpuķes, dekoratīvie stādi, tūjas, augļukoki, vīnogas un viss, ko piedāvā Latvijas stādaudzētavas un individuālie stādu audzētāji, kolekcionāri . Apzaļumotāju pakalpojumi, preces dārzam un stādīšanai.

  Contacts More »

  • Rožu iela 9, Grīva, Jelgavas rajons, Līvbērzes pagasts, LV-3003,Darba laiks-visu gadu-arī tad, kad nav aktīvā stādīšanas sezona-pieņemam pasūtījumus uz nākamo gadu.Stādīsim.lv projekta vadītāja Linita Mediņa,e-pasts: info@stadisim.lv , Mājaslapa: www.stadisim.lv , Sekojiet mums http://twitter.com/stadisim ,Domubiedru grupa Stādi internetā http://www.draugiem.lv/group/16075112/stadi-interneta-www.stadisim.lv./
  • 22 44 72 00
  • www.stadisim.lv
  • info@stadisim.lv

  Polls

  Share

  Dāvanu kartes

  gal_249660073_middle

  Questions and answers

  Mans jautaajums buutu par rozeem. Pagaajusajaa gadaa man daarzaa izsala 6 rozu kruumi. Visu gadu mekleeju taadas pashas rozes, bet taa arii neatradu, jo nosaukumu vairs neatceros. Shogad pavasarii esmu izleemusi pati ieaudzinaat un iestaadiit tuksajaas vietaas no tiem staadiem,kas salu iztureeja. Vai varat man paliidzeet, kaa tas izdaraams. Dziivoju Iirijaa, pavasaris sheit saakas jau februaarii.

  Response:
  Varbūt variet papētīt rožu galeriju portālā www.stadisim.lv-un ja nu tomēr atrodat kādu no savām mīlulēm.
  Stādu ieaudzēšanu no tām šķirnēm ,kas Jums izdzīvoja-ir iespējama vairākos veidos-ar pumpuru acošanu, ar potēšanu un apsakņošanu. Par visiem šiem veidiem internetā atrodams daudz informācijas, tad nu Jums jāizvēlas sev tīkamākais. Esmu mēģinājusi un prieš sevis sapratu, ka man tomēr vienkāršāk ir iegādāties jau gatavu kāroto rožu stādu, jo pavairošana ir ļoti rūpīgs un pietiekoši izlgstošs rūpēšanās process. Taču-izvēle ir Jūsu ziņā.

  Klienta karte

  gal_249660249_middle