Dāvanas, suvenīri un citas jaukas lietas no Kuldīgas

Official page
Share

Veikals

Katalogs


Kontaktinformācija

Sejas krēms ziemas periodam

€ 4.00
Brīnišķīgs sejas aizsargkrēms pret ārējās vides iedarbību. Gatavots o auksti spiestas kokosriekstu eļļas, ingvera, apelsīnu, ilang- ilang ēteriskās eļļas ar bišu vaska piedevu.
Satur: Oleīnskābi (Omega 9), Linolskābi (Omega 6), E vitamīnu un karotīnu.

Vislabākais dabīgais līdzeklis ādas aizsardzībai no ārējās vides negatīvajiem faktoriem – saules, aukstuma, vēja. Kokosriekstu eļļa veicina ādas veselību, kā rezultātā āda iegūst atjauninātu un svaigu izskatu. Tā pasargā no brīvo radikāļu iedarbības, kā arī palīdz aizkavēt pigmentācijas laukumu rašanos saules un novecošanas procesu ietekmē. Kokosriekstu eļļa palīdz uzturēt saistaudu elastību, aizkavējot grumbu rašanos un ādas atslābšanu.Par kokosriekstu ēļļas īpašībām šeit.

Bišu vasks nodrošina sejas ādai aizsargkārtiņu, kura pasargā no mitruma un aukstuma iedarbības uz ādu. Brīnišķīga sajūta visas dienas garumā.

Pateicoties mitrinošajām, barojošajām un pretmikrobajām kokosriekstu eļļas īpašībām,krēms lieliski atjauno ādas aizsargbarjeru pēc ādas apstrādes ar skrubjiem kā rsī gadījumos kad ādi nācies saskarties kairinošām vielām . Kokosriekstu eļļa, savienojoties ar ādas izdalīto serumu, palīdz ātrāk atjaunoties ādas dabīgajam aizsarg slānim. Turklāt aknes vai citu ādas izsitumu gadījumā, kokosriekstu eļļas pretmikrobās īpašības palīdz cīnīties ar nelabvēlīgajām baktērijām.
Kokosriekstu eļā vienlaikus mitrina un baro, nepadarot seju taukainu, jo lieliski iesūcas ādā.

Iegādes un piegādes nosacījumi

Latvijas pasts: Post24 pakomāti. Pasta stacijas. Par piegādi 5 EUR.