I-Cūkkārpa

 

Share

Jaunākās vēstis

Read older posts

Skaļo!

  About this profile

  Interneta Cūkkārpa ir viens no lielākajiem LS (Lomu Spēļu) forumiem, kas internetā atrodams jau kopš 2004. gada septembra, kad tajā uzņēma savus pirmos skolēnus. Kopš tā laika šī Harija Potera pasaule tikai turpinājusi attīstību, radot vietu katram lomu spēļu mīlētājam iespēju izdzīvot mācības Cūkkārpas Burvestību un Raganības arodskolā. Skolā notiek ne tikai mācības, bet arī dažādi pasākumi, dabas kataklizmas, kalambola spēles un negaidīti pārsteigumi, kā arī "kvesti", jo šeit skolas vadība neguļ, bet gan vienmēr sagādā jaunus un jaunus pārsteigumus spēlētājiem. Tev šeit būs iespēja iepazīt jaunus cilvēkus ne tikai skolas sienās, bet arī ārpus tām. Iespēja piedalīties foruma uzlabošanā, lai arvien sasniegtu vēl nebijušus augstumus. Ir iespējas gan izveidot savus skolēnu tēlus, gan uzņemties atbildību par citu skološanu vai spokošanos Cūkkārpā!

  Mums ir pusotrs tūkstotis reģistrētu biedru. Vienmēr būs kāds, kas vēlēsies ar Tevi sapostot, veidojot dažādus notikumus, ļaujot iejusties savos tēlos.

  Katru gadu pirmajā septembrī tiec iedalīts kādā no četriem torņiem un uzsāc savu lielāko piedzīvojumu maģijas pasaulē, tā septiņu gadu garumā. Tici man - Tev nebūs garlaicīgi!

  -------------------------------------------
  I-Cūkkārpas jauno tēlu reģistrācija ir atvērta 1-2 mēnešus vasaras periodā. Ja vēlies iegūt savā īpašumā IC kontu, bet nevari to izdarīt, jo reģistrācija ir slēgta, GRIEZIES AR ŠO LŪGUMU PIE IC ADMINISTRATORES SINDRAS ( http://www.draugiem.lv/friend/?fid=84301 ), kura tevi līdz nākamajai reģistrācijai apgādās ar mazlietotu, bet neaktīvu tēlu no IC tēlu arhīva.

  -------------------------------------------

  Adrese: http://www.i-cukkarpa.lv/

  Seko IC jaunumiem vēl:
  http://twitter.com/icukkarpa
  http://bkambaris.blogspot.com/
  http://www.draugiem.lv/group/7839/

  Contacts More »

  • http://www.i-cukkarpa.lv/

  Polls

  Share