Atlants.lv

Official page

 

Share

Questions and answers

Kāpēc netieku iekšā Atlantā! (problēmas ar lapas ielādi), kad lapa atkal būs pieejama?
Atvainojamies! Saistībā ar uzbrukumiem mūsu serveriem esam tos atslēguši. Tiklīdz tas būs iespējams Atlants.lv darbība tiks atjaunota.
Kā atlants.lv nomainī paroli???
Drošības apsvērumu dēļ paroli nomainīt nav iespējams. Ja esi to aizmirsis, lapas labajā stūrī spied uz 'Aizmirsi paroli?' un Tev tiks atsūtīta jauna parole.
Kas ir Austrālijas galvaspilsēta?
Austrālijas galvaspilsēta ir Kanbera.
Vairāk par Austrāliju: http://www.atlants.lv/search/australija
Kā ar to naudas pelnīšanu??? Pieņemsim ielieku darbu viņš maksā 3.50 ls vienā mēnesī nopērk 1 cilvēks es tāpat saņemu 3.50 ls
No katra lejuplādētā darba Tu saņem autoratlīdzību, kuras apjoms ir 15% no darba lejupielādes maksas par katru lejupielādes reizi. Pat tad, ja mēnesī Tavs darbs būs lejuplādēts vienu reizi, uzkrāsi šos 15% no darba lejupielādes maksas. Savukārt, ja vairākas reizes, šie 15% summēsies kopā par katru lejuplādes reizi.
ka nopelnit ar atlants.lv
Ar Atlants.lv vari nopelnīt, reģistrējoties, pievienojot savus darbus un pārdodot tos, tādējādi par to saņemot autoratlīdzību. Reģistrēties vari šeit: http://www.atlants.lv/registracija/
Atceries, ka, pievienojot darbus, jau esi ieguvējs, jo Tavi materiāli nekur nepazudīs un būs Tev pieejami bezmaksas vienmēr.