Ferma

Official page
Share

Īsumā par mums

Pašreiz Tu skaties aplikācijas Ferma oficiālo profilu sociālajā vidē draugiem.lv. Apmeklējot šo profilu (sekojot mums), Tu iegūsti:)

-> iespēju uzzināt pašus aktuālākos jaunumus spēlē;

-> pajautāt mums kādu sev nozīmīgu jautājumu par spēli;

-> izteikt savu viedokli, lai spēli padarītu vēl interesantāku.

Jaunumi spēlē

Read older posts

Pajautā mums - jautājumi par spēli

Veidojot abpusēji pozitīvu komunikāciju, ievērojam dažus noteikumus, uzdodot jautājumus;)

-> jautā kopumā par spēli – šeit tiek atbildēti vispārīgi jautājumi, tāpēc nelieto “Kāpēc man...”, “Kā es...”, “Man pazuda...” utt.. Pajautā tā, lai atbilde ir noderīga visiem spēlētājiem, kas lasa Tavu jautājumu un atbildi uz to;

-> cienīsiem viens otru – nejautājam vienu lietu “n-tās” reizes, pirms jautāt, apskatāmies vai tāds jautājums jau nav atbildēts;

-> novērtējam laiku - nejautājam, piemēram, cik maksā spēles objekts “Maiznīca”. Atver spēlē sadaļu Bodīte un tur būs atbildes;

-> ievērojam jautājumu būtību – specifiskus jautājums par savu saimniecību ir jāziņo sadaļā “Ziņot par kļūdu” (zem spēles aplikācijas) nevis šeit, jo šeit neuzrādās nekādi Tavas saimniecības dati, tāpēc nevaram Tev atbildēt uz šādiem jautājumiem.


Ak jā, uz vienu jautājumu atbildēsim jau uzreiz alus darītava spēlē NEbūs!:)

Jautājumi par spēli

view all

Kādēļ fermas bankā nevar noguldīt tik naudiņas cik grib ?
Visām Bankām ir noteikti piedāvājumi, kur norādīta noguldāmā summa un procenti. Šāds princips darbojas arī Fermas bankā.
Kur jābūvē koku mizotava, kalte un gateris - mežā vai fermā?
Fermas mežā, kas ir fermas upītes otrā krastā!
Kāpēc manā somā neparādās , ka es esmu nopirkusi no meža sadaļas kādu koku. Es nopirku trīs papeles, bet man nekur neparādās.
Tas viss Jums uzrādīsies, kad būsiet "Mežā", savukārt, "Mežā" Jums iepirkumu maisā nerādīsies tās lietas, kas izmantojamas lauksaimniecības darbos.
Kā upē var nomakšķerēt zivis? Iemetu makšķeri ar ēsmu, bet neko nenoķēra. Vai tur jāpērk un jāaudzē zivju mazuļi?
Nē, vajadzīga tikai nedaudz lielāka pacietība, jo Fermā, gluži tā pat kā dzīvē, upē var makšķerēt visi... līdz ar to arī zivis ir nedaudz izbiedētas un tik ātri "necopē".
kur lielpilsētā var iegādāties tos tenisa kortus lai dabūtu zaķi?
Aplikācija Lielpilsēta -> sadaļa Celtniecība -> iedaļa Izklaides ēkas..., sākot ar 16. spēles līmeni, ir pieejams spēles objekts "Tenisa korti".
Labvakar! Shodien Ferma ieraudziju pazinojumu, ja es iegadasos Tenisa kortus savai Lielpilsetai, tad dabusu 2011.gada zaki. Jautajums: ja mana Lielpilseta jau ir tenisa korti, tad es pec kada laicina dabusu zaki, vai tomer bus japerk vel tenisa kortus Lielpilsetai?
Nē, par iepriekšējiem Lielpilsētas objektiem "Tenisa korti" Jūs 2011. gada zaķi Fermā neiegūsiet, jo to būvēšanas brīdī attiecīgā akcija nebija spēkā.
Sveicināti! Man pazudis enģelis.Speciāli gribēju saglabāt!
Ziemassvētki un Gadu mija ir aizvadīta, tāpēc gluži kā reālajā dzīvē, arī spēlē Ferma svētku aksesuāri tiek noņemti un novietoti "bēniņos" līdz nākošajiem svētkiem (šeit tiek domāti objekti no Bodītes). Savukārt tie, kas Jums ir uz lauka vai Iepirkumu maisā, tie Jums paliek.
Cik ilgi šī spēle ''Ferma'' ilgs?
Viss atkarīgs no tā, ko Jūs apzīmējat ar vārdu "ilgs", ja tās ir jaunas darbības spēlē, tad mēs sistemātiski papildinām spēli ar jaunām ražošanas iespējām, augiem, dārzeņiem, zivīm utt.
Nevaru ienākt fermā, jau kādu mēnesi. Kas noticis? Ne ar Operu, ne ar IE8; ne ar Goggle Chrome
Interneta pārlūks ir tikai "viens no ķēdes" posmiem, lai darbotos spēle. Jāpārbauda (ja nepieciešams jāatjauno) ir arī: tīkla iestatījumi un flash plejeris. Liela uzmanība jāpievērš interneta ātrdarbībai un savienojuma stabilitātei.
Vai tagad vēl var iegūt no Eksotikas fermas eglīti uz Fermu?
Pašreiz to izdarīt vairāk nav iespējams, jo, kā tika norādīts paziņojumā, akcija bija spēkā līdz ceturtajai adventei.

About this profile

Pašreiz Tu skaties aplikācijas Ferma oficiālo profilu sociālajā vidē draugiem.lv.

Polls

Share