CaptureIn

Official page
Share

Runā

  About this profile

  CaptureIn ir jauna drošības tehnoloģija — iOS un Android ierīcēm paredzēta mobilā aplikācija, kas nodrošina pilnīgu paroļu aizvietošanu tiešsaistes vidē.
  CaptureIn ir unikāls, ātrs, ērts, drošs un lietotājam pieejams bez maksas!
  Risinājumu piedāvā Relative CC.

  Contacts More »

  PILNĪBĀ AIZVIETO PAROLES!


  gal_343314027_icon
  CaptureIn tehnoloģija ir piemērota jebkuram servisam, kas atrodas tiešsaistē un kur nepieciešama parole. Tas darbojas ar jebkuru iPhone un Android viedtālruni, kam ir pieslēgta datu pārraide, un neprasa nekādas papildus ierīces, aprīkojumu vai ieguldījumus - autentifikācija notiek ar viedtālruņa palīdzību, noskenējot QR kodu pakalpojuma sniedzēja mājas lapā.
  Atšķirībā no vienreizlietojamo paroļu ģeneratoriem CaptureIn neprasa lietotājam ievadīt nekādu datus, kas saņemti, izmantojot īsziņu vai citus palīglīdzekļus.
  CaptureIn aizstāj paroles un ļauj tās aizmirst pavisam!

  ĒRTI IZMANTOJAMS!

  gal_343314020_icon
  Vai Jūs spējat atcerēties visas paroles, kuras ikdienā izmantojat? Daudzi izvēlās paroles pierakstīt, bet tas ir ārkārtīgi nedroši, jo pat šķietami labi noslēptas, tās var nonākt nelabvēļu rokās.
  Lietojot CaptureIn, nav nepieciešams izdomāt, atcerēties un ievadīt sarežģītas un garas paroles un kodus, kā arī izmantot papildus ierīces.
  Ātri un vienkārši - Jums tikai jāpavērš sava telefona kamera pret CaptureIn QR kodu un jānoskanē!

  DROŠS PRET SOCIĀLAJIEM UZBRUKUMIEM!

  gal_343314014_icon
  2013. gadā nozagtas 2 miljoni Facebook, Yahoo, LinkedIn un Google paroļu, 38 miljoni Adobe aktīvo lietotāju datu, Evernote dzēsis 50 miljonus paroļu pēc hakeru uzbrukuma. 

  CaptureIn radītā parole ir īpaši droša — tā netiek izmantota vairāk kā vienu reizi, tā netiek saglabāta ne telefonā, ne pie CaptureIn izstrādātāja, ne pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.
  Neeksistējošas paroles nozīmē, ka tās nevar tikt nozagtas vai vienkārši aizmirstas!

  Runā