Kaiva Kukulīte

Last time seen

Jan  9 00:00

Esmu gana komunikabla, atvērta jebkāda veida izaicinājumiem, tāpat visam jaunajam un līdz šim neizzi...
  • Liepāja
  • AMAZON.co.uk Meitene,kas zin ko vēlas. Meitene,kas nebaidās raudāt un smieties. Meitene,kura ir pilnība savās nepilnībās,jo apzinās savas vājības Meitene,kura nebaidās kļūdīties,jo zina kas ir bailes. Meitene,kura nebaidās smaidīt,jo zina,kas ir asaras;)
  • Vecpils pamatskola AKDV -9B. AKDV-20130_Absolvēta LVT KKA
  • ♥ Fitness *Veselīgs dzīvesveids Ģimene un draugi.♥ Mūzika.♥ Sports.♥ Futbols.♥ Skriešana Hokejs Māksla Psiholoģija Filosofija I love to live an active life and explore. You are curious about the world around you. You can take a joke and are not easily offended. You believe that sarcasm is a spice of life. You can spell, and are generally happy. The rest is negotiable.
  • Galvenais ir Ticēt!!:) Nesačakarē labāko,kas Tev ir,tikai tāpēc,ka nezini ko gribi! Mūsu dzīvi veido tie, kas mūs mīl, un tie, kas atsakās mūs mīlēt. (Džons Pouels) .nekad neturies pie cilvēka,kurš necenšas būt tev blakus.Ja cilvēks aiziet no tavas dzīves,tas nozīmē,ka viņš atbrīvo ceļu kaut kam jaunam. Jāmāk pateikt "Paldies" tam cilvēkam, kurš Tev dāvājis viss skaistākos mirkļus, lai arī kāds mēsls viņš būtu.Dažreiz cilvēks, kuru tu pat neievēro, kļūst par cilvēku, kurš tev vajadzīgs visva

Latest friends

View all (806)

Miks
darbs , maja ,darbs , UK
peterborough
(31)
Laimdota
☼ Saulīte ☼
Saldus
(55)
Dace
Соло-Ева
domuperles.com

Talk