www.eparts.lv

Official page
Share

Kas ir Eparts.lv?

Laipni lūdzam lielākajā auto aksesuāru un rezerves daļu e-veikalā Eparts.lv!
Eparts.lv ir radīts tieši Jūsu, mūsu klientu, ērtībām! Mēs izveidojām interneta vietni, kurā ikviens, kam piedēr pēc garantijas automobilis, var atrast visu nepieciešamo tam ērti, ātri un kvalitatīvi. Ievadot Jūsu automašīnas reģistrācijas numuru, tehniskas pases numuru vai rezerves daļu pasūtījuma kodu uzreiz varēsiet apskatīt vēlamo preci, tās cenu un piegādes iespējas. Eparts.lv piedāvā Jums iespēju veikt apmaksu uzreiz no Jūsu interneta bankas, pārskaitīt naudu no bankas kartes vai apmaksāt preci ar skaidru naudu uz vietas, K.Ulmaņa gatvē BMW WESS SELECT autosalonā (Kā mūs atrast?). Mums ir sadarbības līgumi ar Swedbank, SEB, DNB, Nordea un Citadele banka.

Interneta veikalā Eparts.lv Jūs varat nopirkt rezerves daļas un aksesuārus sekojošiem automobiļiem:

Oriģinālās rezerves daļas un aksesuāri
VW, Audi, Opel, BMW, Ford, Mazda, Mercedes, Toyota, Mitsubishi, Volvo, Honda, Renault, Nissan, Hyundai, Škoda, Peugeot, Subaru, Kia, Lexus, Fiat, Suzuki, Seat, Land Rover, Alfa Romeo, Porsche, Jaguar, Lancia, Mini

Neoriģinālās rezerves daļas un aksesuāri
VW, Audi, Opel, BMW, Ford, Mazda, Mercedes, Toyota, Mitsubishi, Volvo, Honda, Renault, Nissan, Chrysler, Hyundai, Škoda, Peugeot, Citroen, Saab, Chevrolet, Subaru, Kia, Lexus, Fiat, Suzuki, Seat, Dodge, Jeep, Land Rover, Alfa Romeo, Rover, Dacia, Porsche, Jaguar, Pontiac, ISUZU, Daewoo, Ssang Yong, Infiniti, Daihatsu, Lancia, Mini, Cadillac, Range Rover.

Ja Jums rodas jautājumi, darba dienās no pl. 9.00 līdz pl. 18.00 Jums ir iespēja piezvanīt mūsu konsultantiem, kas ir gatavi Jums palīdzēt un atbildēt uz jautājumiem.

Tālrunis: +371 6 7004 707 vai +371 25435057. Konsultāciju laiks pa tel.: 10:00 – 16:00.
Pārējā laikā lūdzam rakstīt e-pastu uz info@eparts.lv