Okeānija

Official page

 

Recommend


About this profile

"Next Level" spēles "Okeānija" jaunumu lapa

Fans224 431

 

Contacts

 • Klusais okeāns

News

Jauni uzdevumi un Jāņu aktivitātes!

 • Jun 20 08:24

Heijā!;)


Pēc ilgāka pātraukuma, visus Okeāniešus atkal sagaida dažādi pārsteigumi! :))  


Pirmkārt, ar prieku varam izziņot svarīgus jaunumus visiem Okeānijas gubernatoriem, kas ir palīdzējuši Aldo ar lidmašīnas labošanu. Jums tagad ir pieejama jauna sala un ar to saistīta pamata uzdevumu  sērija ... Read more

Jaunumi 27.05.2014.

 • May 27 08:29

Heijā!;)


Okeānijas veikala sadaļā "Augi" tagad ir parādījies jauns dārzenis - baklažāns :))


Šo dārzeni var iegūt visi spēlētāji, kuriem uz salas ir dzelzs ēras darbnīca. Ja Tev tāda ir, tad pie Tevis ieradīsies kolorītais svešinieks Boriss Baklažāns . Runā, ka sulīgais dārzenis esot nodēvēts... Read more

Okeānijas pavasara konkursa UZVARĒTĀJI!!!

 • May 23 13:01

Pavasara bilžu konkurss ir noslēdzies! Aktivitāte bija tiešām pamatīga, no 91 iesniegtā darba tika izvēleti 10. Savas balsis iesniedza 151 okeānijas spēlētājs. (rock)


Pirmās trīs vietas saņems ievērojamas rubīnu balvas - 50, 75 un 100 rubīnus. Arī godalgotas vietas neieguvušajiem top 10... Read more

Pavasaris Okeānijā - BALSOŠANA!!!

 • May 19 14:52

Liels paldies visiem, kuri iesūtīja pieteikumus Okeānijas Pavasara konkursam. (flower)

Konkursā bija novērojama lieliska spēlētāju aktivitāte. Pieteikumus iesūtīja 81 dalībnieks un kopā tika iesniegts 91 atbilstošs darbs. No tiem atlasījām 10, mūsuprāt, veiksmīgākos darbus.


Uzvarētaju ar savu... Read more

Pavasara konkurss

 • May 13 11:58

Heijā!:)


Ārā paliek aizvien siltāks, kokos manāmi ziedi un nupat izplaukušas lapiņas - šķiet, šis ir īstais laiks Okeānijas radošajam konkursam!:)


Aicinām jūs iedvesmoties no pavasarīgās noskaņas un iesūtīt mums uz savas Okeānijas salas uzņemotos attēlus ar tematiku "Pavasaris Okeānijā"!(sun)


... Read more

Jauna kolekcija!

 • May  9 08:45

Heijā!;)


Kā jau mēs zinām, visi okeānieši ir ļoti izpalīdzīgi un labprāt apmeklē draugu salas:) Tomēr dažreiz noder arī papildus motivācija - tāpēc esam ieviesušu jaunu kolekciju!


Jaunās Dzīvnieku valsts kolekcijas elementus var iegūt tikai uz draugu salām . Šoreiz vajadzīgos elementus varēsiet... Read more

Darba svētki Okeānijā

 • Apr 30 11:04

Heijā!;)


Brīvdienas ir jau gandrīz klāt!(sun)


Lai atpūta būtu labi nopelnīta, arī Okeānijā Tev ir iespēja sagatavoties Starptautiskajiem Darba svētkiem! Pildi speciālos uzdevumus, lai saņemtu dažādas noderīgas atlīdzības!;)  


Uzdevumi ir pieejami visiem, kas ir uzbūvējuši pirmo mājvietu uz... Read more

Noslēdzies kooperatīvais uzdevums!

 • Apr 24 10:38

Heijā!(hare)


Vakar iztecēja taimeris lielajam kooperatīvajam uzdevumam uz Paprika salas! Ar prieku varam ziņot, ka lieliskie okeānieši kopīgiem spēkiem piepildīja Paprika olu grozu līdz malām, pat pārsniedzot 100 000 atzīmi:))


Par labi padarītu darbiņu pienākas arī atbilstoša atlīdzība - visi... Read more

Okeānijas Lieldienas!

 • Apr 17 11:14

Heijā!:)


Lieldienas ir jau gandrīz klāt, un Okeānijā ir pieejamas speciālas svētku aktivitātes :))


Sisija plāno rīkot Lieldienu tirdziņu - palīdzi viņai sagatavoties (uzdevumi pieejami visiem, kas tikuši līdz baobabu ciršanai)! Atlīdzībā saņemsi unikālu dekoru - narcises podiņā:)
Arī šogad... Read more

Jaunumi 20.03.2014.

 • Mar 20 15:35

Heijā!;)


Ar prieku varam paziņot, ka Okeānijas veikalā ir iečāpojis jauns dzīvnieks - zilonis :))


Lai varētu ziloni iegādāties veikalā, Tev ir jāizpilda uzdevumi "Zili brīnumi". Tie ir pieejami visiem, kas ir pabieguši māla kolosa celtniecību.Ziloni var audzēt un pārdot, lai gūtu peļņu. Zilonis ... Read more