Okeānija

Official page

 

Recommend


About this profile

"Next Level" spēles "Okeānija" jaunumu lapa

Fans224 591

 

Contacts

 • Klusais okeāns

News

Par "Spēļu stūrīti"

 • Jul 30 15:33

Heijā!;)


Šonedēļ pilnā sparā rit labdarības akcija "Spēļu stūrītis", kas aicina Okeānijas spēlētājus ziedot labam mērķim - galda spēļu nodrošināšanai mazturīgiem bērniem visā Latvijā :)


Lai jums būtu skaidrāka vīzija par šo labdarības akciju, vēlējāmies sniegt precīzāku informāciju par... Read more

Konkurss "Spēļu stūrītis"

 • Jul 28 00:40

Heijā!;)


Kā jau daudzi no jums ir ievērojuši, šonedēļ Okeānijas spēlētāji var piedalīties sirsnīgā labdarības akcijā "Spēļu stūrītis" , kuras ietvaros tiek vākti līdzekļi, lai apgādātu maznodrošinātus bērnus ar galda spēlēm (vairāk par akciju lasi šeit -... Read more

Labdarības akcija "Spēļu stūrītis"

 • Jul 27 23:40

Sveiki!;)


Ir pagājis jau gads kopš "Okeānijas" veidotāji ar savu spēlētāju palīdzību īstenoja savu pirmo labdarības projektu "Štābiņš". Ar prieku varam ziņot, ka visiem mūsu spēlētājiem arī šovasar tiek dota iespēja veikt labus darbus caur "Okeāniju! :))


Mūsu jaunākais labdarības projekts "Spēļu... Read more

Jauni uzdevumi un Jāņu aktivitātes!

 • Jun 20 08:24

Heijā!;)


Pēc ilgāka pātraukuma, visus Okeāniešus atkal sagaida dažādi pārsteigumi! :))  


Pirmkārt, ar prieku varam izziņot svarīgus jaunumus visiem Okeānijas gubernatoriem, kas ir palīdzējuši Aldo ar lidmašīnas labošanu. Jums tagad ir pieejama jauna sala un ar to saistīta pamata uzdevumu  sērija ... Read more

Jaunumi 27.05.2014.

 • May 27 08:29

Heijā!;)


Okeānijas veikala sadaļā "Augi" tagad ir parādījies jauns dārzenis - baklažāns :))


Šo dārzeni var iegūt visi spēlētāji, kuriem uz salas ir dzelzs ēras darbnīca. Ja Tev tāda ir, tad pie Tevis ieradīsies kolorītais svešinieks Boriss Baklažāns . Runā, ka sulīgais dārzenis esot nodēvēts... Read more

Okeānijas pavasara konkursa UZVARĒTĀJI!!!

 • May 23 13:01

Pavasara bilžu konkurss ir noslēdzies! Aktivitāte bija tiešām pamatīga, no 91 iesniegtā darba tika izvēleti 10. Savas balsis iesniedza 151 okeānijas spēlētājs. (rock)


Pirmās trīs vietas saņems ievērojamas rubīnu balvas - 50, 75 un 100 rubīnus. Arī godalgotas vietas neieguvušajiem top 10... Read more

Pavasaris Okeānijā - BALSOŠANA!!!

 • May 19 14:52

Liels paldies visiem, kuri iesūtīja pieteikumus Okeānijas Pavasara konkursam. (flower)

Konkursā bija novērojama lieliska spēlētāju aktivitāte. Pieteikumus iesūtīja 81 dalībnieks un kopā tika iesniegts 91 atbilstošs darbs. No tiem atlasījām 10, mūsuprāt, veiksmīgākos darbus.


Uzvarētaju ar savu... Read more

Pavasara konkurss

 • May 13 11:58

Heijā!:)


Ārā paliek aizvien siltāks, kokos manāmi ziedi un nupat izplaukušas lapiņas - šķiet, šis ir īstais laiks Okeānijas radošajam konkursam!:)


Aicinām jūs iedvesmoties no pavasarīgās noskaņas un iesūtīt mums uz savas Okeānijas salas uzņemotos attēlus ar tematiku "Pavasaris Okeānijā"!(sun)


... Read more

Jauna kolekcija!

 • May  9 08:45

Heijā!;)


Kā jau mēs zinām, visi okeānieši ir ļoti izpalīdzīgi un labprāt apmeklē draugu salas:) Tomēr dažreiz noder arī papildus motivācija - tāpēc esam ieviesušu jaunu kolekciju!


Jaunās Dzīvnieku valsts kolekcijas elementus var iegūt tikai uz draugu salām . Šoreiz vajadzīgos elementus varēsiet... Read more

Darba svētki Okeānijā

 • Apr 30 11:04

Heijā!;)


Brīvdienas ir jau gandrīz klāt!(sun)


Lai atpūta būtu labi nopelnīta, arī Okeānijā Tev ir iespēja sagatavoties Starptautiskajiem Darba svētkiem! Pildi speciālos uzdevumus, lai saņemtu dažādas noderīgas atlīdzības!;)  


Uzdevumi ir pieejami visiem, kas ir uzbūvējuši pirmo mājvietu uz... Read more