Okeānija

Official page

 

Share


About this profile

"Next Level" spēles "Okeānija" jaunumu lapa

Fans233 875

 

Contacts

 • Klusais okeāns

News

Cēlās klints noslēpums!

 • Jul 22 11:27

Heijā!;)


Visi, kas uz savas salas ir pabeiguši lielo kuģi, tagad var ķerties pie vēl viena pamatīga būvniecības projekta uz savas salas! (kachok)  


Jaunajos pamatuzdevumos pie Tevis vēršas Papriks - viņš Tev atgādinās, ka uz Tavas salas taču ir aizbrukusi ala. Kāpēc gan to neizpētīt?:)

Šajā mi... Read more

Konkurss "Mana vasara" noslēdzies!

 • Jul 14 12:11

Heijā!;)


Pagājušajā nedēļā aicinājām visus Okeāniešus izpausties radošajā konkursā "Mana vasara":) Uzdevums bija ekrānšāviņā parādīt, ar kādām aktivitātēm vasarā nodarbojas Okeānijas cilvēciņš.


Saņēmām daudzus krāsainus un dzīvespriecīgus pietiekumus, taču pēc rūpīgas izvērtēšanas nopublicējām,... Read more

Radošais konkurss “Mana vasara”

 • Jul  6 11:45

Heijā!;)


Ar ko Tavs Okeānijas iemītnieks nodarbojas karstā vasaras dienā?(pool)   Izdomā, nobildē un piedalies radošajā konkursā!:) Atlīdzībā - rubīni(cash)  Lai piedalītos konkursā, rīkojies sekojoši:


1) Uzņem ekrānšāviņu uz savas salas, kurā redzams Tavs cilvēciņš un viņa vasaras... Read more

Jāņu svinēšana Okeānijā!

 • Jun 18 13:58

Heijā!;)


Kā jau katru gadu, arī Okeānijā tiek atzīmēti Jāņi! (grill)  


Šogad papujāņi rīkos grandiozu Jāņu banketu - tam vari sagatavoties, pildot speciālos uzdevumus (pieejami visiem, kas tikuši pie dēļu ēras darbnīcas)! Atlīdzībā saņemsi bērzu meijas, ar kurām svētkos rotāt savu salu (liigo)... Read more

Next Level ciemojas patversmē!

 • Jun  8 12:16

Heijā!;)


Šī gada maijs mums visiem paliks atmiņā ar sirsnīgo labdarības akciju "Labās mājas" Okeānijā :)   Akcija norisinājās no 8. līdz 15. maijam, sadarbībā ar portālu draugiem.lv un Juglas dzīvnieku patversmi "Labās mājas.
Labdarības akcijas mērķis bija savākt līdzekļus jauna āra nožogojuma b... Read more

Ceļotāja kolekcija!

 • May 26 15:16

Heijā!;)


Varam iepriecināt visus uzcītīgos un pacietīgos Okeānijas kolekcionārus - jūs sagaida jauns izaicinājums! No šodienas spēlē ir pieejama jauna Ceļotāja kolekcija:))


Ceļotāja kolekcija sastāv no dažādiem objektiem, kas nepieciešami katram piedzīvojumu meklētājam. Kā jau liecina kolekcij... Read more

Labdarības akcija noslēgusies!

 • May 15 18:05

Heijā!;)


Šodien Okeānijā noslēdzās sirsnīgā labdarības akcija "Labās mājas". Lai arī šī bija jau ceturtā labdarības akcija, kas tikusi rīkota Okeānijā, mūs tomēr nebeidz pārsteigt mūsu spēlētāju atsaucība un dāsnums! (hug)


Akcija "Labās mājas" norisinājās no 8. līdz 15. maijam, sadarbībā ar port... Read more

Akcija "Labās mājas" turpinās!

 • May 11 14:32

Heijā!;)


Ar lielu prieku varam ziņot, ka jau šodien ir savākta visa naudas summa, kas tika uzstādīta kā mērķis labdarības akcijai "Labās mājas"! :))  Tas nozīmē, ka jau drīz Juglas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" sāksies darbs pie jauna āra nožogojuma būvniecības(sun)Izsakām lielu... Read more

Labdarības akcija "Labās mājas"

 • May  8 11:14

Heijā!;)


Šajā saulainajā un pavasarīgajā laikā esam nolēmuši saviem spēlētājiem dot iespēju padarīt sirdssiltu darbiņu, piedaloties labdarības akcijā "Labās mājas":) Akcija notiek sadarbībā ar portālu draugiem.lv un Juglas dzīvnieku patversmi"Labās mājas". Akcijas mērķis ir vākt līdzekļus jauna... Read more

Profesiju konkursa REZULTĀTI!

 • May  5 10:47

Heijā!;)


Pirms brīvdienām aicinājām visus okeāniešus piedalīties radošajā konkursā "OK profesijas". Atsaucība bija ļoti liela - saņēmām gandrīz 100 pieteikumus, un visi bija tiešām jauki, asprātīgi un interesanti!:)


OK darbinieki ar lielām grūtībām atlasīja labāko darbiņu Top 20, kuri tika nodot... Read more