Okeānija

Official page

 

Share


About this profile

"Next Level" spēles "Okeānija" jaunumu lapa

Fans234 176

 

Contacts

 • Klusais okeāns

News

Ražas svētki!

 • Sep 23 11:31

Heijā!;)


Pieredzējušākie okeānieši jau zina, ka rudens mūsu spēlē ir laiks tradicionālajiem ražas svētkiem!:)


Arī šogad piedāvājam iespēju piedalīties ražas svētku aktivitātēs. Visi, kam ir pabeigta dēļu ēras darbnīca, tagad var pildīt speciālos uzdevumus "Lielā ražas vākšana" (sun)  Tajos tiksi a... Read more

Lielā sēņošana Okeānijā!

 • Sep 14 15:21

Heijā!;)


Klāt ir raibais rudens, un ir pienācis laiks arī vienam no latviešu iecienītākajiem hobijiem - sēņošanai! :))  


Tagad ar sēņošanu vari nodarboties arī saulainajā Okeānijā. Ja būsi pacietīgs, uz Tavas salas ik pa laikam parādīsies pa kādam bērzlapīšu vai gaileņu pudurim (reizē uz salas v... Read more

Gatavojies skolai Okeānijā!

 • Aug 24 15:31

Heijā!;)


Jau pavisam drīz būs klāt septembris, un visiem skolēniem un studentiem sāksies izaicinošais, bet aizraujošais mācību laiks! :))  
Arī Okeānijā mazie papujāņi sāk mācības, taču gadījusies neraža - viens no pasniedzējiem vēl nav ieradies! Pildi speciālos uzdevumus "Ābeces mācība" (pieeja... Read more

Čūsku audzēšana Okeānijā

 • Aug 17 11:57

Heijā!;)


Ja esi ticis galā ar savannas izaicinājumiem, tad Tu esi ne tikai palīdzējis jaukajam ganiņam Gonzo, bet arī apguvis daudzas jaunas lietas un pat pielabinājis krokodilus! (shock)  


Par to ir padzirdējis arī kolorītais reptiļu draugs Ivo Indeszobs:)
Jaunajā papilduzdevumu līnijāIvo ieradī... Read more

Dekoru paka 10.08.2015.

 • Aug 10 16:24

Heijā!;)


Esi nokāpis pazemē un saskaldījis kādu kaļķakmeni? Jeb varbūt ir iekrājušies draugu dāvinātie marmora ķieģeļi vai sarkankoka dēļi?:) Tad mums Tev ir labas ziņas!(sun)


No šodienas veikala dekoru sadaļā ir pieejami vairāki jauni dekori, kuru būvēšanai nepieciešams sarkankoks, marmors va... Read more

Cēlās klints noslēpums!

 • Jul 22 11:27

Heijā!;)


Visi, kas uz savas salas ir pabeiguši lielo kuģi, tagad var ķerties pie vēl viena pamatīga būvniecības projekta uz savas salas! (kachok)  


Jaunajos pamatuzdevumos pie Tevis vēršas Papriks - viņš Tev atgādinās, ka uz Tavas salas taču ir aizbrukusi ala. Kāpēc gan to neizpētīt?:)

Šajā mi... Read more

Konkurss "Mana vasara" noslēdzies!

 • Jul 14 12:11

Heijā!;)


Pagājušajā nedēļā aicinājām visus Okeāniešus izpausties radošajā konkursā "Mana vasara":) Uzdevums bija ekrānšāviņā parādīt, ar kādām aktivitātēm vasarā nodarbojas Okeānijas cilvēciņš.


Saņēmām daudzus krāsainus un dzīvespriecīgus pietiekumus, taču pēc rūpīgas izvērtēšanas nopublicējām,... Read more

Radošais konkurss “Mana vasara”

 • Jul  6 11:45

Heijā!;)


Ar ko Tavs Okeānijas iemītnieks nodarbojas karstā vasaras dienā?(pool)   Izdomā, nobildē un piedalies radošajā konkursā!:) Atlīdzībā - rubīni(cash)  Lai piedalītos konkursā, rīkojies sekojoši:


1) Uzņem ekrānšāviņu uz savas salas, kurā redzams Tavs cilvēciņš un viņa vasaras... Read more

Jāņu svinēšana Okeānijā!

 • Jun 18 13:58

Heijā!;)


Kā jau katru gadu, arī Okeānijā tiek atzīmēti Jāņi! (grill)  


Šogad papujāņi rīkos grandiozu Jāņu banketu - tam vari sagatavoties, pildot speciālos uzdevumus (pieejami visiem, kas tikuši pie dēļu ēras darbnīcas)! Atlīdzībā saņemsi bērzu meijas, ar kurām svētkos rotāt savu salu (liigo)... Read more

Next Level ciemojas patversmē!

 • Jun  8 12:16

Heijā!;)


Šī gada maijs mums visiem paliks atmiņā ar sirsnīgo labdarības akciju "Labās mājas" Okeānijā :)   Akcija norisinājās no 8. līdz 15. maijam, sadarbībā ar portālu draugiem.lv un Juglas dzīvnieku patversmi "Labās mājas.
Labdarības akcijas mērķis bija savākt līdzekļus jauna āra nožogojuma b... Read more