PER TE

Share

Jaunumi

Read older posts

Par kartiņu un naudas aplokšņu pasūtīšanu www.perte.lv

Visas kartiņas un dāvanu aploksnes mājas lapā www.perte.lv ir izliktas kā paraugi. Veicot pasūtījumu būs nedaudz jāuzgaida, kad tieši Jums taps vienīgās un unikālās kartiņas un dāvanu aploksnītes! Ja Jūsu pasūtījums nebūs lielāks par vienu kartiņu vai aploksni, tad ilgāk pa vienu dienu Jums nebūs jāgaida!

PER TE ielūgumi un to pasūtīšana


 


Ielūgums uz kāzām, dzimšanas dienu, bērnu ballīti, kristībām vai jebkuru citu oficiālu/neoficiālu pasākumu ir kā pirmā vizītkarte par to, kāds ir šis pasākuma organizētājs vai jaunlaulātie. Ar to ir pateikts jau daudz... Krāsas, formas, oriģinalitāte, funkcionalitāte, dizains...  Tas viss atspoguļo par katra ielūguma pasūtītāja personību. Un piekritīsiet, mums katram tas ir arī svarīgi. Ielūgums, protams, kalpo kā informācijas nesējs un  šo informāciju varu Jums pasniegt Jūsu vēlamā veidā, dizainā, protams, kopīgi vienojoties par visu... līdz pēdējam sīkumam...


     Ielūgumu gatavošanai tiek izmantota speciāla datorprogramma un papīra krāsu, lentīšu, spīgulīšu, burtu un puķu, punktiņu, lapiņu izdrukas izvēle ielūgumam ir kopīgs darbs ar klientu. Jo iespējas ir milzumdaudz...


    Pieskaņotas ielūgumiem gatavoju arī galda kartes un dažāda cita veida atribūtiku kāzām no papīra!

    Ielūgumu paraugi PER TE kolekcijā ir ļoti daudz... Jums tik atliek rakstīt vai zvanīt un kopīgi izstrādāsim brīnišķīgus ielūgumus! Un, ja Jums jau ir kāda konkrēta ideja, vēlme, tad tas jau ir liels solis pretī lieliskam galarezultātam!Ielūgumu pasūtīšana

   Ielūgumus varat pasūtīt:  • rakstot uz e-pastu: perte.info@gmail.com vai zvanot pa tel. 29918307 (Agnese);
  • pie ielūguma pasūtīšanas vēlams norādīt, kad vēlaties ielūgumus saņemt;
  • cik ielūgumi būs nepieciešami;
  • un, protams, kāda veida ielūgumus vēlaties. Vai arī droši varat izklāstīt savas vēlmes un idejas, ja neesat atraduši īstos no esošajiem paraugiem. Kā jau minēju iepriekš, visas Jūsu idejas un vēlmes ir uzklausāmas un kopīgi strādājot var izveidot jaukus ielūgumus!

     Kad būsim vienojušies par ielūgumu dizainu un visām pārējām detaļām, tiks nosūtīts Jums avansa rēķins. Avanss ir 50% no kopējās pasūtījuma summas.  Pēc tā apmaksas tiks sākts darbs pie ielūgumu gatavošanas.

Īpašie pasūtījumi

Katram reiz ienāk prātā unikāla ideja dāvanai, apsveikumam... īpašais krāsu salikums kartiņai vai kādai rotai... Katrā ziņā viss ir iespējams.
Ja Jūs neatrodat to īpašo krāsu kartiņai, naudas aploksnei, ko vēlaties pasūtīt no maniem paraudziņiem, tad droši rakstiet, zvaniet man un kopīgi vienosimies par jūsu vēlmēm un iecerēm. Tāpat varat pat paši padomāt kādu unikālu un traku ideju, ko gribētu redzēt uz kartiņas - arī droši rakstiet vai zvaniet!!
 

Runā

    About this profile

    Viss nepieciešamais skaistākiem svētkiem un jubilejām! Kartiņas, ielūgumi, dāvanu aploksnes, dāvanu saiņošana. Roku darbs, viss radīts ar mīlestību un tieši Jums!

    Contacts More »