Rāmkalni

Official page
Share

Par un ap Rāmkalniem

Atpūtas parks „Rāmkalni” – tā ir atpūta no visas sirds!

Lai pavadītu dienu interesanti, aktīvi, aizraujoši un svaigā gaisā, nav jābrauc tālu. Tikai 26 kilometrus no Rīgas - pa Vidzemes šoseju Siguldas virzienā līdz „Sēnītei”, tad jānogriežas uz Valmieru, mazliet jāpabrauc (1 km) – un pirms tilta pār Gauju pa labi.

Pie mums var lieliski pavadīt laiku, braucot ar riteņiem un laivām pa jau izveidotiem maršrutiem. Pie mums gaiss ir svaigāks, debesis zilākas un zāle zaļāka. Bērni aktīvi var pavadīt laiku lēkājot Jautrajās Gumijās, braucot Bērnu Autoskolā, apskatot Gaujas senleju no augšas no Lidojošā Krēsla, kā arī ķert vēju mūsu rodeļu trasē.

Mēs visu daram ar mīlestību. Pie mums ir visgaršīgākās tortes un kūkas, kas liek apetītei sarosīties. Mūsu konditores cep arī cepumus, bulciņas, piciņas, pīrādziņus un gatav konfektues.

Mēs kūpinam garšīgas vistiņas, kuras var iegādāties mūsu veikaliņā "Piens un Maize". Mēs gatavojam paši savus makaronus, pelmeņus un Rāmkalnu saldējumu, kas garšo gluži kā bērnībā! Banketu klāšana ir mūsu profesionālais izaicinājums. Klājam banketus kordziņa telpās vai arī mājīgajā banketu zālē. Pie mums ir arī iespēja noorganizēt semināru.