SIA „Sardze”

Official page

 

Share

Talk

    About this profile

    SIA „Sardze” ir jauna apsardzes firma kas, saviem klientiem piedāvā pilnu drošības pakalpojumu spektru uzņēmumiem un privātpersonām. Mūsu piedāvātajā pakalpojumu klāstā ir gan fiziskās, gan tehniskās apsardzes pakalpojumi, apsargu apmācība, video novērošana ,drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana.

    Apsardzes pakalpojumu izmantošana ir visefektīvākais veids, kā samazināt Jūsu objekta apdraudējuma risku, novērstu materiālos un morālos zaudējumus. Tehniskās apsardzes pakalpojums sevī ietver signālu saņemšanu no objekta, datu apstrādi un analīzi, mobilās grupas nosūtīšanu uz objektu tā apsekošanai un klienta informēšanu par notikumiem objektā. SIA „SARDZE” saviem klientam piedāvā ne tikai drošus un kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus, bet arī ātru un attīstītu tehniskās apkalpošanas servisu.
    Mēs augstu vērtējam mūsu Klientu uzticību un esam gatavi aizstāvēt Klienta intereses pielietojot visas metodes, kas paredzētas LR likumdošanā. Jebkura informācija, kas saņemta par Klientu sadarbības laikā, ir konfidenciāla un tiks glabāta noslēpumā.

    Contacts More »