SCENAR netradicionālā medicīna

Official page
Share

Scenar terapija Latvijā

Scenar terapija ir jauns, unikāls netradicionālās medicīnas pakalpojums, kas šobrīd pieejams arī Latvijā.

Katra cilvēka organismā ir mehānismi, kas vislabāk un pilnīgāk dabiskā veidā spēj atjaunot ķermeņa funkcijas, bet reizēm dažādu faktoru ietekmē tie savu darbu nespēj izdarīt pilnvērtīgi, un mēs sākam just diskomfortu, sāpes, slimības. Scenar terapija šiem mehānismiem iedod jaunu spēku, fokusu un informāciju, kā mūsdienu dzīves apstākļos atjaunot ķermenī bojātās šūnas, saglabāt iekšēju līdzsvaru un nodrošināt veselību.

Scenar terapijas pamatā ir Scenar ierīce, kuras darbības principi sakņojas austrumu medicīnas un moderno tehnoloģiju apvienojumā. Scenar rada mūsu nervu impulsiem ļoti līdzīgus energo impulsus, tie tiek projicēti uz ādas noteiktās zonās. Šos impulsus uztver mūsu nervu sistēmas receptori un kā informācijas vienību aizvada līdz muguras un galvas smadzenēm. Cilvēka centrālā nervu sistēma šo informāciju uztver un, atbilstoši tai, veic pozitīvas izmaiņas mūsu ķermenī.

Scenar terapija no jauna iemāca ķermenim dzīvot bez sāpēm un būt veselam, kad tas vairs nesaprot, kā atgriezt sevī līdzsvaru, enerģiju un kustību brīvību!

Runā

  About this profile

  Scenar terapija iemāca ķermenim atveseļoties pašam!

  Contacts More »

  Opening hours

  M. – F. 09:00 — 19:00
  S. – S. Closed