Sony Mobile

Official page

 

Share

Questions and answers

Sveiki,esmu visu netu izokšķerējusi, ta arī neko īsti nesapratu. Sony ericsson xperia play modelim būs vēl kāds software atjauninajums?? Ja būs,tad kad to gaidīt??
Diemžēl, bet Xperia play šobrīd nav paredzēti nekādi atjauninājumi.
Kad būs kāds konkurs ?
Uzraksti kāda veida konkursā tu un tavi draugi labprātāk piedalītos un iespējams mēs tādu uzrīkosim!
zinu, ka jautājums nav tiesi par sony telefoniem, bet... Man ir Sony nw-s203f mp3 atskaņotājs, bet vins nepalaiz muziku, kas atrodas pleijerī?? Ko darīt? Cik lasiju, tad iespējams kaut kas izdzēsies, vai to ir iespējams dabūt atpakaļ?
Par šo jautājumu būtu jāsazinās ar Sony electornic nodaļu. cic@sony.lv
Man ir SE neo - piefiksēju ka nav funcijas 3g video zvans . Kas par lietu kautkādam samsungam ar 3.6... androidu ir šada funkcija , bet manam neo ar 4.0.4 ics nav :( Vēl joprojām gaidu atbildi vai ir cerība ka LV būs nopērkams Xperia SX telefons ?
Viss pareizi - Samsung šobrīd ir vienīgais Android telefons ar 3G video zvanu - diemžēl, bet tas ir saistīts gan ar pašu Android, gan šīs funkcijas praktiski neesošo pieprasījumu, kas ir vēl niecīgāks par MMS izmantošanu, jo 99% smartfonu lietotāji izmanto IP telefoniju piemēram Skype, tā pat arī ar SMS - ar vien vairāk cilvēki izmanto WhatsApp - ironizējot būtu jāuztraucas vai ar laiku vidtālruņos nepazudīs SMS funkcija:)
sveiki. man ir uzradošies pāris jautājumi par sony ericson xperia arcS lt18i ja visur kur skatijies uzrāda iekšējā atmiņa ir 1 gb bet man telefons uzrāda 420mb un ari par ''ram" jabūt 512 mb bet man uzrāda 340 mb kopā un kur ražo šos telefonus jo man uzrādits ka ražotne ir ķīna?
viss ir pareizi, jo kopējā iekšējā atmiņa ir 1gb, bet reāli tā tiek dalīta kā arī jāņem vērā, ka gan uz HDD, gan usb flash atmiņām parasti tiek uzrādīts lielāks apjoms nekā ir iespējams izmantot. piem 4Gb USB flash reāli ir pieejami tikai 3,72Gb
Labdien. Pirms 3-4 dienām nopriku sony xperia sola. Pastijos internetā telefona dzelžus, bateriju. un sapratu, ka telefonu neizmantojot baterija tur ap 450h bet klausoties mūziku 40h, bet man nedaudz tel paspēlējot un pasēžot internetā viņš knapi izvelk 30h. Vai ir kāda problēma ar tel vai tas viss ir normāali un lēnām tel aizies?
Teorētiski 30h izklausās optimāls rādītājs, jo minētajās darbībās salīdzinot ar muzikas klausīšanos visu laiku ir ieslēgts ekrāns, kas arī ir viens no galvenajiem enerģijas tērētājiem.
Klausoties mūziku ekrāns parasti ir izslēgts, tāpēc arī vidēji sanāk 40h.
Vai ir iespējams (un kā) uzzināt, kuram reģionam konkrētais telefona aparāts ir paredzēsts - nopirku Xperia Neo V telefonu interneta veikalā un izskatās, ka apārāts paredzēts Āzijai.
Parasti uz telefona kastes ir uzlīme ar strīpu kodu. Skaties kādi burti ir rakstīti zem telefona nosaukuma - parasti Baltijas (Ziemeļ reģiona) valstīm ir rakstīts EN, LV, LT, EE, RU. (nav obligāti jābūt visām valstīm). Ja telefons ir tieši Baltijai, tad būs EE, LT, LV, bet ļoti bieži tiek iesūtīti arī ar EN (tas nozīmē, ka telefons ir paredzēts Eiropai bez konkrēta reģiona) RU - Krievija
Kurā veikalā iegādājies telefonu? Āzijas reģionu LV īsti nedrīkstētu tirgot! Ko tev teica attiecībā par garantiju?
1. Manam SE Arc S sāk aptrūkties iekšējās atmiņas resurss. Tā kā ļoti daudz no aplikācijām nevar pārvietot uz SD karti, vai ir ieteikumi, ko darīt? 2. Vai SE Arc S var programmēt un izmantot Smart Tags? Ja jā, vai tam ir vajadzīgs kāds speciāls apps? jau iepriekš, paldies par atbildēm. :)
1. - atlasīt nepieciešamākās aplikācijas kuras tiešām ikdienā tiek izmantotas.
- Lielāko daļu no app ir iespējams pārvietot uz SD karti. Kas tās ir par app, kuras ir nepieciešamas un nav iespējams pārvietot uz SD? Varbūtu tām app ir pieejamas alternatīvas?
- ja sāk trūkt RAM atmiņa - pārstartē telefonu, lai atbrīvotu vietu dinamiskajā atmiņā no nevajadzīgajiem procesiem
2. Nē - Xperia arcS nav iebūvēts NFC - tāpēc nav iespējams bez speciālas NFC SD kartes izmantot Smart Tags. diemžēl šobrīd nebūs sīkākas informācijas kur un vai LV ir nopērkamas šādas SD kartes, jo NFC pielietojums LV šobrīd ir niecīgs.
Jā - lai lietotu Smart Tags ir nepieciešama app "Live Ware" šo app iespējams uzstādīt jebkura ražotāja android viedtālruņos un tā dod iespēju norādīt sekojošās darbības pēc kādas papildierīces pievienošanas. piemēram pievienojot lādētāju automātiski tiek aktivizēts mūzikas atskaņotājs...
Kad šis modelis būs nopērkams Latvijā ? http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sx_so_05d-4775.php
Visdrīzāk, ka nebūs nopērkams, jo tas ir paredzēts Āzijas tirgum un ir LTE telefons - LV pagaidām LTE tīkls ir pieejams tikai Jūrmalā un dažās vietās Rīgā.
Sveiki man jautajums par Arc S un 4.0..3 .. Tātad es atjaunoju programmatūru, taču man viņa neliekas gluži spīdoša. Atverot menu bar, sķirstot pa lapām, nav gluži gluds. Ir lietas, kas ir diez gan ātras un ir ari tādas, kuras nav visai ātras. Izmaiņas ir jūtamas, taču tas nav kompensējis lagus. Vai ir kādas idejas? Es uzskatu, ka telefons lago vairāk nekā lagoja pirmstam ar 2.3.4.. Kāpēc tā?
Sveiks,
Iespējams tas ir saistīts ar pārejas programmatūras pirmās versijas pieļautajām kļūdām. Šobrīd aktīvi turpinām darbu pie dažādu procesu uzlabošanas un iespējams drīzumā iznāks jaunāka versija, kura to novērsīs. Ja uzskati, ka ar šobrīd esošo ICS versiju tev ir grūtāk izmantot telefona funkcijas palīdzību iesaku meklēt MTTC servisa centrā http://www.MTTC.lv (neaizmirsti līdzi paņemt pirkuma apliecinošu dokumentu, lai būtu, kā garantija)