Big City Boys

 

Fans 35
Genres House / Dance

 

Share

Bio

Grupės pavadinimas gimė grįžtant iš triukšmingo savaitgalio Estijos kurortiniame miestelyje Pärnu. Tada buvo ištarta frazė: ,,Na ka, turėjom gerą laiką, estai kaimiečiai mus ilgai prisimins parodėm jiems, kaip reikia tūsintis. Tikri DIDELIO MIESTO BERNIUKAI buvom”. Ištarti trys žodžiai nuskambėjo kažkaip magiškai.

Dviejų entuziastingų žmonių – muzikinės dalies generatoriaus “JD” ir fantastikos mėgėjo Dainiaus debiutas įvyko elektroninės muzikos festivalyje “eSound”. Čia BIG CITY BOYS iš atrankinio turo pateko į finalą ir užėmėme garbingą III-ąją vietą.

“Kuriame tą muziką, kurios radijo stotys Lietuvoje negroja, nes vadina tai neformatu. Bet mes tai vadiname kokybišku undergraundu. Jau seniai aišku, kad lietuviai moka sukurti vežančius šokių gabalus, todėl ir mes darome tai, ką mokame geriausiai - house, lounge, electro, drum'n'bass, IDM ar panašios muzikos rėmuose... Todėl vieną dieną gimė BIG CITY BOYS, kurie savo kūrinius skiria, tūsui, poilsiui, seksui, meilei ir žvaigždėms...bla bla bla... :D

Members

Music Producer

Music Producer

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music