Aizvest Atvest

Share

London Santa skate pasákums 2012 short teaser

Shaja víkenda 15 Decembrí 2012 gadanotika London Santa skate pasákums. Beidzot pec manas pédejas slidu aktivitates crashá es izarstejos,un ar grútíbam sagaidíju sho pozitívo salavecu pasakumu. Bildes es diemzél vel nevarésu ielikt no shí pasakuma. Tacu apsolos to izdarít tuvakaja laiká, tacu ieliksu bildes uz linkiem kur var redzet shí pasakuma dalíbniekus. Ta nu es kadu ménesi atpakaj centos noorganizét tiksanos ar slidotajiem no Latvijas Londona, izvietojot daádas reklamas, man zinamajás Domubiedru grupás. Tiksanás merkis vienmer ir iepzísanás ar jauniem neiepazítiem cilvekiem, sakaru uztureana ar tiem musu aiznemtaja dzivas stilá,un Pazinu loka paplasinasana. Ká arí aktíva laika pavadíanai it ípasí sádos pasákumos. Mes kopa bijam savakusies aptuveni 10 slidotáji no Latvijas. Nebija daudz ka butu gribejies, tacu daudzi arí nevaréja ierasties dazadu personisku iemeslu delj. Pasakums tiesám bija lielisks un Loti pozitívs un krásnjs. Katrs terps ar kautko izcélás un bija unikáls. Brauciens ilga aptuveni 2h kur més nobraucám vairakus kilometrus no 15-20 km kautká tá. Pasákums bija vienkarsi lielisks, péc manam domám bija vairák par 300 dalíbnieku uz slidam, kas piedeva vel labakas izjutas piedaloties sáda masív a pasákuma, atmosfera bija neaprakstama, múzikas izvelé brauciena laika bija lieliska. Un pasu dalibnieku terpu kreativitate bija vienkarsi ar WOW efekta piegarsu. Es esu seit pievienojis shi vakara skiet oficialo video,un linku uz viena no musu dalibnieka galerijam. Apskatas un izbaudam. Ja atradísu vel linkus interneta tad tos ari pievienosu. Lídz nakamajai reizei, un aicinat draugos manu profilu, lai varetu piedalities arí jús sada veida pasakumos Londoná,un ja ari jums ir intrese iepazities ar jauniem intresantiem Latviesiem no Londonas.

Pasakuma piedalijás:
Edgars F
Artis ( chear lideris )
un citi Lalondas puishi
Vitálijs I.
Ingus + Vina Bracka un citi.

Nakiet un apskatiet manu personigo galeriju!

Un Video!

By Aleks Cortez