Aizvest Atvest

Share

Šodiena sākās ar Ideju...

Pamodos no rīta ap desmitiem, pec nostradatas nakts barā. Māja tukša, un Bū Pūciņa (jeb tīģerītis) nav majās. Atverot acis pamanīju cik ara bija lielisks saulains laiks. Diemžēl takā Londona nav bagata ar labu saulainu laiku. Tapec nolēmu ievietot sludinajumu, ka dodos arā un varbūt kāds paziņa pievienosies manām aktivitatēm. Lai gan pieredze rada Latviesi nav īpaši aktīvi uz tadam lietām. Lai vai kā Tadu pasu sludinajumu iekopeju Facebook, un devos ceļā. Personīgi nebija īpašā ideja ko darīt, kā paņemt dēli,un braukt uz parku, kur tad jau redzēs kā sanāks dienu pavadīt. Ierodoties centrā, izbraukaju Hyde parku krustam šķersām, un tad atcerējos ka šodien notiek Sunday Stroll pasākums, kura piedalas skrituļslidotaji no visurienes. Tad arī es nolemu pievienoties šiem taču problema bija tajā,ka es jau kavēju iesākto braucienu ar viniem kādas 30min. Netalu no parka pamanīju kadu skritulotaju, kam pajautaju vai zini kurp devās parējie. ŠIS saspieda paris aplikacijas ieguglēja lietas, un te nu ir zinams i karte kur sie dodas un kur atpūtsies. Es izbraucu pusi centra skērsām, līdz beidzot šos panācu. Un pavadīju lieliski laiku!Kad braucienu pabeidzu īpasi nevēlējos doties majās, tapec slidoju talāk pa parku, kur pamanīju jauniešu grupu dazus longbordistus, kas tāpātās ka es mācījās un attīstija savus skilus sinī sporta veidā.Lai vai kā vards pēc varda, un te jau mēs viis braucam kopa pa pilsētu naktī un izbaudam krāšnos gaismas skatus. Vakars jāātzīst bija lieliks man patika, Tapēc nesējzam majās un pievienojamies manā nakamajā āra iešanā! Lai jauks vakars! Sekojam manām aktivitatēm onlainā Facebook,un draugos!Galeriju var apskatīt šeit: http://www.draugiem.lv/aleks.cortez/gall… Aleks Cortez