Apriķu bibliotēka

Share

Autore par jauno grāmatu: "Šī grāmata ir gan kā turpinājums pirmajai grāmatai - "Latvietes karma", gan arī kā atsevišķa tēma. Šoreiz ne tikai sievietei. Šajā grāmatā mēs atkal pieskaramies visām dzīves svarīgākajām jomām, dodamies dziļāk un tālāk, paverot priekškaru tai dzīvei, kuras Radītāji paši varam kļūt. Kad būsim izkāpuši no vecajām kurpēm un iemācījušies rīkoties ar brīnumnūjiņu. Šī jaunā grāmata ir ar pavisam citu enerģiju, proti, tās mērķis ir transformēt apziņu, mainīt iesīkstējušos priekšstatus un rāmīšus, lai spētu šķērsot to robežlīniju, kas šķir divas pasaules un laikmetus, atvērt sirdi, stiprināt paļāvību, ticību, iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām."
Inta Blūma jau vairāk nekā septiņus gadus vada seminārus un lekcijas par dažādām, ar psiholoģiju un garīgo izaugsmi saistītām tēmām, pēta meditāciju kā terapiju un ir izstrādājusi savu divu dienu dziedināšanas programmu- t.s. ''Meiteņu dienas''. Viņas sirdsprojekti ir konference "Baltu sakrālais mantojums", retrītu "Mistērijas" radīšana, sakrālie ceļojumi uz Spēka vietām, stāstu un pārdomu publicēšana savā blogā http://www.sirdscels.lv.
Nesoli man laimi
Romāna lappusēs soli pa solim atklājas grāmatas varoņu cerības, bailes un sapņi. Tur sastapsiet gan Līvas labāko draudzeni Maiju, gan kluso Mārci, gan bravūrīgo Ivo, gan zaļacaino mežsargu Arvi… Varoņu ceļi krustojas, uzmetot pa neatšķetināmam mezglam katra dzīves ritumā, dodot gan prieku, gan sāpes.

previous79. from 183next

Jaunās grāmatas

Inserted: Apriķu bibliotēka Jul 29 2016 10:31

Other galleries from this page