EVITA LEISMANE-TURLAJA

Last time seen

Jan 31 16:13 from a mobile version

Sveicieni 1.augustā! ;-)

Šomēnes oficiāli Jūsu skaistajām un sakoptajām rociņām nododu savas dāvanu kartes, kura būs kā skaista dāvana gan mammai, gan papam, gan opim vai omai, gan draudzenei, gan draugam vārda vai dzimšanas dienā, izlaidumā, 1.septembrī vai tāpat dienā!

Kas ir tāpat diena? Tā ir diena, kad dāvanas tiek dāvinātas bez jebkāda iemesla - nu, tāpat, lai iepriecinātu, lai kādu padarītu laimīgāku!

Tāpēc šodien ir ideāla diena, lai to pasludinātu par tāpat dienu! ;-) Nopērc savu mīļāko saldējumu un notiesāt parkā baudot skaistu skatu vai iepriecini kādu sen nesatiktu draudzeni ar manikīru pie manis, a ko ne? :-) Galvenais - esi skaista un mīlēta!

Tiekamies tepat kur vienmēr - Dzirnavu ielā 87, kur Tevi gaida manas jaunās dāvanu kartes tāpat dienām un citiem svētkiem! Priekā!!!

previous34. from 72next

Manas skaistuma lietas :)

Inserted: Vivita Leismane Aug  1 2014 13:29

3 users like it

Other galleries from this user