Hokeja Klubs "MPIRE"

Official page
Share

Vēlā vakara stundā, piektdienā, tikāmies ar HK Husky vienību atbildes spēlē. Pretinieki spēli uzsāka agresīvi un jau no pirmajām sekundēm bija skaidrs, ka kādam šodien sāpēs. 5. minūtē pretinieki ar kapteiņa caurgājienu cauri mūsu 3. maiņas aizsardzībai un ar atkārtotu metienu pa vārtiem panāk izrāvienu ar 1:0. Tālāk seko vienlīdzīga spēle abu komandu izpildījumā. 2. perioda pirmajās minūtēs atkal miegaina spēle aizsardzībā un rezultāts jau 2:0. 2.perioda pašā izskaņā Raimonds Mangalis raida ripu zem vārtu pārliktņa pēc Ernesta Frančenko piespēles un jau 1 gola starpība. 3. perioda sākumā nespējam atgriezties laikus aizsardzībā un kapteinis gūst savus jau 2. vārtus un rezultāts 3:1. Jau pēc 3 minūtēm burzma pie mūsu vārtiem un pretinieki gūst savus pēdējos vārtus. Atlikušo laiku nocīnamies līdz galam un - 4:1 zaudējam. 23:10 - Raimonds Mangalis (#69), Assist: Ernests Frančenko (#91), Tomašs Saušs (#87) Spēles protokols: http://ehl.entuziasti.com/protocol/1454/ Spēles video: http://failiem.lv/u/yyhgqao