Ingems Flamingems (58)

Last seen

Dec 25 16:58 from a mobile version

Atvainōjamies visiem kas sestd. «LJ» izlasij: AizkrauklRajōnā novākti 95 kartul & 116,3 cukurbiec. Dēļ KorōnSazvērestībs š.g. 5 mēnešos AizkrauklRajonā novāc tik 9 ½ kartupels, un dēļ to ka Soross aizkloppej ciet man mīļo JēkabPils CukurFabrīk, arī cukurBiec vairs tik 11,63 gab.

Toties «Sinfōniet Rīg» biletts par KorōnAtlaidēm= 5Ls/gab. No š.g. 5 koncertiem vēl dažs pēdejos steidziet noklausīt maijā! Būs kaffij+RīgMellBalzāms & «Druvas» kukkurūzNūjiņs.
MazSakritībb: vakarRītā LR-3 dzirdej NormundŠnē, labprāt šo klausōs, kā nereti- daudzus mācītus mūzikantus. Līdzig man šas mīl vientulīb & kolekcionē ērmGadijums, kuriem dzīvē itkā nav praktiskJēgas, bet ir gan- līdzig kā visai mikrō & makrō- dzīvībai mums apkārt. Kur var sastapt ērmGadijums?- vaicā OrestSilbriec. Piemēram tirgū- kāds svešs klaidōns nāk klāt un teic: "Sveix, Normund, nu kā iet?", itin kā kādu ja ne paziņu tad vismaz plašākZināmu popStāru🌠~ Busul, UFŌ🛸, Fredi. Klaidons neko negrib ne prasa, tik norunā monolōgu, kuru maestrō arī noklausās jo nav tik nepieklājīgs lai tūlīt pagrieztu mugur. Saprotams, arī klaidonam gribās parunāt ar intliģent ļaudīm😊

previous244. from 1841next

Lolit, ZivDzens,ŠausmFilm, MellAuns, Kristō

Inserted: Ingems Flamingems May 20 2020 11:12

Other galleries from this user