Galerija 07.02.2025
5 photos • Feb 7 09:36
🎨 Līdz 28. februārim Jelgavas Pilsētas bibliotēkā ikviens aicināts apskatīt Regīnas Vasiļjevas un Ivetas Romanovskas gleznu izstādi “Uzdrīkstēšanās”, bet 1️⃣4️⃣. februārī pulksten 16 ielūdzam uz tikšanos ar abām māksliniecēm. 🎨
🎨 Regīna Vasiļjeva un Iveta Romanovska ir ģimenes tandēms – māte un meita, kuras savā izsmalcinātībā, gaumē un talanta izpausmēs pārsteidz ikvienu. Krāsa, toņu gradācijas...More🎨 Līdz 28. februārim Jelgavas Pilsētas bibliotēkā ikviens aicināts apskatīt Regīnas Vasiļjevas un Ivetas Romanovskas gleznu izstādi “Uzdrīkstēšanās”, bet 1️⃣4️⃣. februārī pulksten 16 ielūdzam uz tikšanos ar abām māksliniecēm. 🎨
🎨 Regīna Vasiļjeva un Iveta Romanovska ir ģimenes tandēms – māte un meita, kuras savā izsmalcinātībā, gaumē un talanta izpausmēs pārsteidz ikvienu. Krāsa, toņu gradācijas un formu proporcijas liecina par iedzimtu talantu.
🎨 Abas atzīst, ka darbošanās gleznošanas studijā ir iespēja gan augt profesionāli, gan ļauties krāsu un formu jeb mākslas terapijai, kad dzīve uzliek pārbaudījumus un ir nepieciešams kas tāds, kas atraisa un dziedina.
Plašāk: https://ej.uz/si9e