Liepājas osta 19. gs. beigās, 20. gs. sākumā. Osta laikā no 1890. līdz 1897. gadam tika izbūvēta par vienu no labākajām un lielākajām Krievijas impērijas ostām un bija trešā nozīmīgākā osta Baltijā tūlīt aiz Pēterburgas un Rīgas. Kopš 1906. gada pastāvēja kuģu satiksme ar Ņujorku, vēlāk arī ar Halifaksu, taču kara dēļ nepaspēja realizēt kuģu satiksmes atklāšanu ar Dienvidameriku. Priekšplānā pāri Tirdzniecības kanālam stiepjas tilts ar Beļģijā izgatavotu griešanas mehānismu. Tiltu atklāja un iesvētīja 1881. gadā, tas pastāvēja līdz pat 20. gs. 50. gadiem. Kopš 1899. gada pa to kursēja elektriskais tramvajs. Kopš 1961. gada tā vietā atrodas jauns tilts. Ostmalas apbūve gāja bojā Otrā pasaules kara laikā. #Liepāja #Liepaja #IeplānoLiepāju
| ← previous | 201. from 32816 | next → |
