Mans Lācis

Share

Un kas ir pats jaukākais...starp Aleksandru un Māriņu ir izveidojusies īsta sapratne. Viņi mainījās ar olām. Kā izrādās Mārai garšo olas dzeltenums, bet Aleksandram olas baltums.:)

previous100. from 345next

Lieldienas Lācī :) 2013

Inserted: Mans Lācis Mar 28 2013 20:13

1 user likes it

Other galleries from this page