Nomo.lv

Official page

 

Share

Questions and answers

BEZMAKSAS PIEGĀDE
Visām precēm tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā, izmantojot DPD kurjeru vai DPD Paku Bode pakalpojumus. Preču piegāde tiek nodrošināta 3-5 darba dienu laikā.
KAM PIEEJAMS NOMO PAKALPOJUMS?
Nomo pakalpojums pieejams tikai Latvijā dzīvojošām fiziskām personām vecumā no 21 līdz 75 gadiem, kam nav būtisku neatmaksātu parādu vai kredītsaistību.
IKMĒNEŠA NOMAS CENA
Katrai precei mājaslapā ir norādīta summa, kas būs jāmaksā mēnesī par preču nomu. Noma ir jāmaksā visu kopējo nomas periodu vai arī līdz brīdim, kad vēlies preci atdot atpakaļ pēc Tevis izvēlētā minimālā nomas perioda (3, 6 vai 12 mēnešiem). Jo ilgāku nomas periodu Tu izvēlēsies, jo zemāka būs ikmēneša nomas maksa. Pirmo ikmēneša preces nomas maksu būs jāveic tikai pēc tam, kad būs pagājis pirmais preces izmantošanas mēnesis.
MINIMĀLAIS NOMAS PERIODS
Tu vari izvēlēties, cik ilgs būs minimālais nomas periods – 3, 6 vai 12 mēnešus. Jo ilgāks būs minimālais nomas periods, jo zemāka ikmēneša nomas maksa. Pēc šī perioda Tu vari atdot mums preci bez jebkādām papildu saistībām.
KĀ VAR VEIKT RĒĶINA APMAKSU?
Ikmēneša rēķinus par preces nomu Tev būs jāapmaksā pēc katra konkrētā preces izmantošanas mēneša. Šos rēķinus apmaksāt Tu varēsi, veicot pārskaitījumu no savas internetbankas vai dodoties uz bankas filiāli.
KAS JĀŅEM VĒRĀ, JA GRIBU PĀRTRAUKT LĪGUMU UN ATDOT PRECI?
Ja ir pagājis Tevis izvēlētais minimālais nomas termiņš – 3, 6 vai 12 mēneši, Tu to droši vari darīt! Tikai, lūdzu, parūpējies par to, lai prece, ko mums atdod atpakaļ, ir pienācīgi pieskatīta un labā stāvoklī, ar normālu nolietojumu un bez fiziskiem bojājumiem. Tāpat Tev jāsaglabā un jāatdod mums tās oriģinālais iepakojums, aksesuāri un pamācības. Pēc tam droši vari izmantot mūsu pakalpojumus atkal!
KĀ ES VARU ATDOT PRECI, JA ESMU IZLĒMIS/-USI KA NEGRIBU PAGARINĀT LĪGUMU UZ VĒL VIENU MĒNESI?
Sazinies ar mums, un mēs visu nokārtosim! Preci varēsi atdot mums bez maksas ar DPD kurjeru vai atvest to uz mūsu biroju un pēc mirkļa jau izvēlēties jaunu!
VAI IZNOMĀJAMĀS PRECES IR JAUNAS?
Nomo Tev piedāvā pilnīgi jaunas un kvalitatīvas preces ar oriģinālo iepakojumu, kam, protams, ir arī ražotāja noteiktā 2 gadu garantija. Preces, kuras mūsu klienti pēc nomas ir atdevuši atpakaļ, otrreiz netiek piedāvātas iznomāšanai.