Bio

Turbūt kaip ir daugelis didžėjų, Adam Vicious noru reguliuoti diskotekų aikštelės ritmus užsidegė dar vidurinėje. Savo įgudžius jis tobulino DJ mokykloje, o rimtai grotuvų rankenėles sukinėti ėmė apie 2006 m.

Grodamas klubuose jis paprastai atiduoda duoklę savo mėgstamiausiai deep, soulful, funky house muzikai, o kaip favoritus išskiria šias leidyklas: „Nervous", „King Street", „Purple Music", „Reelgroove", „GOGO", „Soul Heaven" ir t.t.

Savo muzikinį stilių A. Vicious gludino ir 2008 m. gyvendamas Didžiojoje Britanijoje. Čia jis susitiko bičiulį Mark Masters iš „Ministry Of Sound", kuris pasiūlė prisijungti prie radijo stoties „Lifted Radio" komandos. Jaunasis didžėjus daug nesvarstęs taip ir padarė, tačiau taip pat vakarelių organizavimu bei įrašų distribucija užsiimanti „Lifted" kompanija po kiek laiko susidūrė su vidiniais nesklandumais ir radija nutraukė veiklą.

Kaip tik tuo metu Adam gavo pasiūlymą padirbėti visame pasaulyje žinomoje deep ir soulful house internetinėje radijo stotyje „SSRadio", kurioje savo grojaraščius pristato tokie atlikėjai kaip Sandy Rivera, Grant Nelson, Andy Ward, Dave Storm, Fabio Tosti, Greg Dorban, Dutchican Soul ir pan. Čia jis iki šiol turi savo autorinę laidą, kuri skamba kas dvi savaitės.

Tais pačiais metais grįžęs į Lietuvą A. Vicious ėmė aktyviai reikštis klubinėje scenoje: jam yra tekę groti geriausios Lietuvos šokių muzikos aikštelėse, pristatė lietuviams britą The DJ Kid Creole, apšildė Greg Dorban iš „Reelgroove", o šiais metais planuoja surengti ne vieną vakarelį po savo vardu bei kartu su nesenai suburta komanda "Soulful House Mafia", kuri taip pat vienija brolius Deep Inc bei šiauliečius f2f.

Greičiausiai jau tampa daugiau nei įprasta, jog didžėjai užsiima muzikos kūrimu ir Adamas yra vienas tokių. Prodiusavimo jis ėmėsi būdamas vos 14-os metų, o dabar, jau beveik perkandęs ritmo paslaptis, po truputį skinasi kelią į muzikos kūrybos džiungles. Oficialiai pasirodžiusios jo muzikos kol kas nėra, tačiau neseniai išėjo australiečio Jayr0m3 remiksas jo kūriniui „Berkshire Riffs", kurio originalioji versija yra ne kartą nuskambėjusi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio radijos stotyse.

Members

Nav dalībnieku.

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music