Agnė Petravičienė

Fans 240
Genres Pop
Share

Bio

Agnė Petravičienė (gimė 1976 m.lapkričio 7 d. Alytuje) – Lietuvos pop muzikos atlikėja, „Kelias į žvaigždes 2“ projekto finalininkė, tarptautinių muzikos festivalių dalyvė ir laureatė.
Agnės pirmoji daina, su kuria ji pradėjo realybės šou – „Va Bank“. Per visą realybės šou Agnė atliko daugiausiai savo kūrybos dainų: „Bateliai“, „Kai daužosi širdis“, „Galbūt kažkada,“ „Sudie“, „Verksi tu“ (atliko duetu su Radži), „Balta žiema“.

Ši dalyvė daugiausiai iš visų savo kolegų, penkis kartus, sėdėjo ant karštosios kėdės, daugiausiai balsų surinko Kauno sporto halėje vykusio sidabrinio finalo metu – 50998.

Agnės mokytoju projekte „Kelias į žvaigždes 2“ buvo žinomas Lietuvos atlikėjas Česlovas Gabalis.

Pasibaigus projektui Agnė nenutraukė muzikinės karjeros ir išleido debiutinį albumą „Ne viską pasakiau", kuris 2007 m. gruodžio mėnesį tapo auksiniu, šio albumo kopijų buvo parduota daugiau nei 10 000. Albumo pristatymas televizijos eteryje taip pat susilaukė sėkmės, ši transliacija pateko tarp žiūrimiausių respublikoje savaitės laidų, vėliau šio koncerto įrašas buvo išleistas ir DVD formatu.

Atlikėjos Agnės dainos skamba ir kitose kompaktinėse plokštelėse "Kelias į žvaigždes 2" pirmajame diske įrašyta Agnės daina "Va Bank", antrajame "Bateliai". Agnės sukurta daina "Verksi tu" įrašyta ir į kompaktinį diską "Kelias į žvaigždes hitai", kuriame skamba tik žinomiausios visų trijų projektų dainos.

2008 m. Sausio mėnesį Agnė buvo pakviesta dalyvauti "Kelias į žvaigždes" visų sezonų kovose, kuriose į vieną komandą pateko kartu su pirmojo "Kelias į žvaigždes" nugalėtoju Andriumi Rimiškiu bei trečiojo projekto dalyviu Audriumi Zavadskiu. Atlikėjos Agnės komanda į finalą nepateko, tačiau, kaip paaiškėjo kovoms pasibaigus, ši komanda surinko daugiau žiūrovų balsų, nei dvi finale dalyvavusios komandos.

2008 m. Agnė buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniame muzikos festivalyje "Discovery", kuris vyko Bulgarijos mieste Varnoje. Šiame konkurse puikiai pasirodžiusi Agnė, laimėjo specialų komisijos prizą.

Tais pačiais metais Agnė dalyvavo VIII tarptautiniame festivalyje "Amberstar", kuris vyko kruiziniame laive Ryga - Stokholmas.

Members

Agnė

Atlikėja

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music