Amenų Broliai

Homepage amenbrothers
Fans 80
Genres Jungle / Drum & Bass
Share

Bio

"Amenų Broliai" – pirmoji ir vienintelė radijo laida Lietuvoje skirta drum'n'bass muzikai. Kiekvieną šeštadieni 23:00 Zip FM eterį užpildo destruktyvi radio laida su nesamonėm - "Amenų Broliai".

Šiandien drum'n'bass turi begalę variacijų, nuo džiazo ir salsa melodijų iki sunkaus technologinio "kapojimo". Drum'n'bass neišsisėmė ir neišsisems dėl savo paties daugiaspalviškumo, šis muzikos stilius turi neribotas galimybes pateikti vis kažką naujo.

Laidos idėjas generuoja ir realizuoja Lietuvos drum'n'bass scenos korifėjai:

JaZzy

Savo muzikinę karjerą pradėjo 1977 metais iškritus pirmam sniegui. 30 metų muzikos klausytojo karjera smarkiai sugadino ausis, tačiau išlavino muzikinį skonį. Pavargęs nuo dažnai girdimo klausimo: "Kodėl negroji?", 2006 metais JaZzy atsistojo prie DJ'aus pulto. Kartu su bendraminčiais palaiko interneto svetainę skirtą drum'n'bass muzikai – drumandbass.lt.

Cr-Edit

Daugiau nei dešimt metų prie DJ pulto dirbantis Cr-Edit (anksčiau žinomas kaip CR) yra vienas iš seniausių Lietuvos drum'n'bass scenos DJ'ų. Nors ir likdamas ištikimu griežtam Jungle bei Ragga-Jungle skambesiui po truputį savo fonoteką pildo liquid drum'n'bass bei dubwize įrašais.

Members

Romas

Birbynė

Nearest events

Open in a new window

Music