Bio

Muzikos ir meno festivalis “Be2gether”

Be2gether – tai didžiausias muzikos ir meno festivalis Baltijos šalyse, jau ketvirtą kartą vyksiantis birželio 25 – 27 dienomis prie pat Baltarusijos sienos. Festivalis kviečia būti kartu Norviliškių pilies žemėse su įvairių muzikinių stilių grupėmis ir atlikėjais iš viso pasaulio, daugybe meno bei pramogų, nepamirštamų emocijų ir išskirtinių žmonių.

Festivalis vyksta unikaliose Dieveniškių apylinkėse, kurios yra apsuptos Baltarusijos. Dieveniškėse susieina penki senoviniai keliai, vedantys į Vilnių. Vietinis kraštovaizdis keri savo gamta ir išskirtine atmosfera, nes čia yra susipynusios lietuvių, baltarusių, lenkų ir rusų kultūros, tai vieta, kur susidria Europos Vakarai ir Rytai.

Pirmasis Lietuvoje tikras festivalis atvirame ore (open air) po trijų gyvavimo metų susilaukė itin gerų vertinimų dėl kokybiškos muzikinės programos bei šiltos ir draugiškos atmosferos. Ankstesniais metais festivalyje pasirodė tokios įžymybės kaip Groove Armada, Gogol Bordello, Morcheeba, Clawfinger, Bloodhound Gang, Tricky, Polarkreis 18, Fools Garden, Datarock, LT DJ Bukem, Roni Size, Touch and Go ir daugybė kitų.

Šiemet „Be2gether“ siaus viena madingiausių šiandienos grupių – astralai „Empire of The Sun“, roko žvaigždės iš Didžiosios Britanijos „Skunk Anansie“, elektroninio roko trio „WhoMadeWho“, žaismingieji „Casiokids“, kazokai „Haydamaky“ ir beatbox‘eriai „Bauchklang“, "Crystal fighters", Roots Manuva ir naujas "Leningrad" projektas "Ruble". Lietuvišką frontą laikys „Silence family“, I.R., Alina Orlova, Skamp, Biplan, Happyendless, Bix, ŽAS, Antis. Festivalyje taip pat pasirodys: Instrumenti, Everything is Made in China, The Dominoes, Liūdni Slibinai, Keistuolių Teatras, Killa Kela ft. DJ First, Dancing Crow, Poliarizuoti Stilklai, Svastikos Sukitės Greitai, Freak on Floor, AVaspo, Baltic Riddim, Gerai gerai & Miss Sheep, Sounds Engineers ft. Akwilli, Kdimb.

Taip pat veiks daugybė spalvingų meno ir pramogų erdvių, įtraukiančių į kūrybinį veiksmą. Festivalio metu vyks Gyčio Ivanausko Teatro manifestas, Masinės vestuvės, Bossaball turnyras, bus statomas miestas iš molio. Taip pat festivalyje: „Impro 241”, MC Rokas Grajauskas, Trupė Liūdi“, „Fajerlech“; purvo baseinas, piešimo studijos, masažų ir poilsio palapinės, ekstremalių pramogų zona, futbolo varžybos, cirko pasirodymai, kūrybinės dirbtuvės ir dar daugiau...

Pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti kvies madingiausi ir skaniausi Lietuvos klubai, barai bei kavinės. Festivalio lankytojai gali įsikurti specialiai paruoštame palapinių miestelyje su dušais, praustuvais, tualetais, laužaviečių zonomis. Automobiliai gali būti paliekami įrengtoje saugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Be2gether“ suburia tūkstančius žmonių būti kartu, nepaisant jų tautybės, amžiaus ar religijos. Muzika atveria sienas.

Daugiau informacijos rasite www.b2g.lt .


Be2gether 2008:

http://www.youtube.com/watch?v=wf1fLynDBQs&feature=related


Be2gether 2007:

http://www.youtube.com/watch?v=T7DQOIAyQbo

Members

Nearest events

Open in a new window

Music