www.bergstone.lv - rotaslietas

Official page

 

Share

News

Read older posts

Talk

  Shamballa dizaina rokassprādzes !

  Liela daļa cilvēku, kas nēsā Šambalā rokassprādzi, varbūt nemaz nezina tās dziļāko nozīmi un vēsturi. Mīts stāsta, ka Šambalā ir laimes un miera zeme Tibetā, kur glabājas visi pasaules noslēpumi. Tas esot savdabīgs Zemes centrs, kas uzkrāj un izstaro mistiskus enerģijas spēkus. Šambala esot uzbūvēta no dārgakmeņiem, kalnu tālēs ieskautu sniegu un ledāju zaigojošos gredzenos. Šodien tā ir kulturāli saistīta meditācijā - šīs vienkāršās un siltās rokassprādzes saimnieks tiek vadīts dzīvot pēc Mīlestības un Labā principiem, viņam uzplaiksnī radošas domas, kas uzbur iztēli un ved pretī jaunām dzīves takām. 
  Katra Šambalā rokassprādze ir simtprocentīgi unikāla, un tās krāsai, dizainam un stilam ir sava individuāla nozīme. Kaut arī daudzi cilvēki valkā šo skaisto aproci vienkārši tāpēc, ka tā ir moderna, tomēr liela daļa cilvēku to velk tieši tās garīgo simbolu dēļ.
  Kā modes lietai, Šambalā aprocei ir spēcīgs vēstījums par savu unikālo skaistumu, Bohēmijas un hip hop atmosfēru. To izgatavošanas pamatā ir austs, pīts un mezglots pinums, kurā iepīti īpašā dizainā veidoti Swarovski kristāli, dārgakmeņi un metāli.

  About this profile

  Piedāvājam iegādāties, pusdārgakmeņus - hematītu, ahātu, jašmu, avanturīnu,kvarcu, žadeītu, bronzonītu, malahītu, koraļļus, lavu, turmalīnu, ,rodonītu, hrizokolu,hrizoprāzu, dzintaru u.c
  Visa veida furnitūra ( zelts, sudrabs )
  Veidojam rotaslietas, kā arī rīkojam Bead Art kursus.
  T. 29557974

  Contacts More »

  (gift)    Sāc sekot partneru lapām, iesaki un laimē ! ;)


  http://www.draugiem.lv/bestservis.lv/


  txt_45735_uber

  Polls

  Share