Bibliotēka Varavīksne

Share

Jaunumi

Read older posts

Runā

  About this profile

  Esi laipni gaidīts bibliotēkā "Varavīksne"! Mēs piedāvājam jaunāko literatūru, preses izdevumus, datorpakalpojumus, bezmaksas interneta pieeju, lasītavas pakalpojumus! Nāc ciemos un labi, lietderīgi pavadi savu laiku! Bibliotēka mūsdienās ir moderns un aktuāls izglītības un kultūras centrs!

  Contacts More »

  Uzdod jautājumu bibliotekāram!

  UZDOD JAUTĀJUMU BIBLIOTEKĀRAM!

  Response:
  Bibliotekārs atbildēs un palīdzēs Tev!

  Darba laiks sestdienās!

  News

  Polls

  Share

  Lasīšanas klubiņš!

  Lasīšanas klubiņā darbojas zinātkāri un radoši dalībnieki! Mēs kopā lasām, radām, veidojam un izzinām! Ja Tevi interesē grāmatu zinības, radošas aktivitātes, jaunākās grāmatas un citas interesantas lietas, tad droši vari mums pievienoties! Visus interesējošos jautājumus, vari uzdot arī šajā Lapā, rakstot vēstuli vai arī atnākot uz bibliotēku!

  Kā nokļūt bibliotēkā!


  gal_308046655_icon
  Bibliotēka "Varavīksne" atrodas Olimpiskā centra ēkā. Jums jāienāk centrā, (pa galvenajām ieejas durvīm), ejot taisni, jādodas līdz Info centram, tad jāpagriežas pa labi, jāiet līdz galam, kur varat doties pa trepēm līdz trešajam stāvam, vai izmantot liftu. Pie mums ir ērta piekļuve jaunajām māmiņām un tētiem ar ratiņim, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

  Laipni gaidīti bibliotēkā!

  Vēsturiskās detaļas par bibliotēku

  Bibliotēka „Varavīksne” kādreiz atradās Komunāru ielā 45, vēlākos gados un tagad – T. Breikša iela, toreizējais bibliotēkas nosaukums bija- 2. Bērnu bibliotēka. Par bibliotēkas dzimšanas gadu var uzskatīt 1953. gada 11. jūniju, kad bibliotēka vēra vaļā durvis saviem apmeklētājiem, tā laika presē rodamas ziņas:” Kuram jaunajam lasītājam gan priecīgā satraukumā neiepukstējās sirds, pirmo reizi pārkāpjot jaunās bibliotēkas slieksni (..)un katrs apmeklētājs no bibliotēkas aiziet ar savu labo draugu - grāmatu.” Kādu laiku bibliotēkas nosaukums bija arī „Kāpēcītis”, bet mūsdienās ir nosaukums „Varavīksne”(ar bērnu un jauniešu nodaļu, vairs neesam tikai bērnu bibliotēka).