BMW Liepājas klubs

Official page

 

Share

News

Read older posts

Talk

  About this profile

  Mēs esam bariņš ļaudis ar kopīgām interesēm par BMW.

  BMW ir sportiski agresīvs un tajā pašā laikā elegants auto. Šad un tad brīvajā laikā sabraucam kopā un apspriežam to, kas labs, kas slikts vai vienkārši labi pavadām laiku. Vienam tā ir izraušanās no ikdienas rutīnas, otram- sirdslieta, bet citam tā ir vienkārši satikšanās ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

  Ja arī Tu vēlies nonākt mūsu pulkā, tad piesakies forumā, seko līdzi informācijai par mūsu aktivitātēm un pasākumiem un piedalies! Kad būsi sevi parādījis kā godīgu un kārtīgu darboni, tad uzņemsim Tevi mūsu klubā.

  Liepājas BMW klubs ir izveidots, lai popularizētu BMW markas automobiļus, celtu to prestižu, rīkotu ar auto saistītus un citus kopīgus atpūtas pasākumus Liepājā un tās apkārtnē.

  Liepājas BMW kluba pirmsākumi meklējami 2008. gada vasarā. Pirmā Liepājas BMW piekritēju pulcēšanās, kuru organizēja Absurds un 3rd Series, notika 2009. gada sākumā. Pēc šīs tikšanās arī tika nolemts veicināt un popularizēt BMW domubiedru kustību Liepājā. Laika gaitā tika rīkoti dažāda veida pasākumi, lai apvienotu BMW entuziastus. 2010. gada vidū šai kustībai tika nolemts piešķirt oficiālu juridisko statusu, kā rezultātā 2011. gada 31. janvārī tika reģistrēta biedrība “Liepājas BMW klubs”. 2011. gada februārī Liepājas BMW klubs kā reģionālais klubs pievienojās Latvijas BMW klubam, kura galvenais atbalstītājs ir BMW dīleris „BM Auto”, tādējādi automātiski kļūstot arī par Eiropas BMW kluba (BMW Club Europa) biedru.