Bio

Che Geravara yra grupė, kuriai pavyko susiburti 2006. Tąkart buvo labai daug entuziazmo ir neišreikštų idėjų, o sąlygos buvo sunkios... Teko dalintis patalpomis su skinais, dainuoti per smirdantį mikrofoną ir skolintis bosistą Bernardą iš penkių kitų grupių kuriose jis grojo. Permainos buvo neišvengiamos ir jų reikėjo greitai. Nes jau buvo prisikaupę groovo.

Teko pirkti bosinę gitarą, kraustytis į rūsį užupyje ir susiveikti nesmirdantį mikrofoną. Ir labai gerai.

Daug pasakoti neverta.

Reikia prisiminti, kad 2007-ųjų vasarį į kolektyvo gretas įsiliejo patyrusi Antakalnio g. 67 namo bendrijos valdybos pirmininkė Mira. Reikalai pajudėjo dar greičiau ir pradėjome koncertuoti. O įkvėpimas kelnėse jau nebetilpo.

Žmonėms nuo to ką mes darome pakerta kelius, todėl stovėti darosi tiesiog nebįmanoma. Tenka gintis nuo įkyrių gerbėjų, kurie pagauti bendros euforijos įsigeidžia groti ir dainuoti su mumis kartu.

Mielas prisiminimas iš koncerto:

Apšildė grupė Sel.
Šįkart išėjom su šiek tiek didesne komanda. Talkino Wanted 8 – 21 streetballeriai.

Vidury koncerto ant scenos užlipo neaiškus tipelis, bandęs dainuot kartu, daužes per būgnų lėkštes ir sukinėjęs mikrofonus. Norėjom duot i nosį.

Sugrojom daineles Intro, Pažintys, Lytiniai santykiai, Ką žmonės su savim daro, Jump around, Kontrolinis suvis ir žinoma instrumentinę improvizaciją Studentų vestuvių tema.

Pasilikom Nerimą pakartojimui, bet kadangi iš šaukiančių pakartot kritinė masė nesusidarė, taip ir pabaigėm.

Members

Nearest events

Open in a new window

Music