Bio

Sostinės grupė CREEPTOR susikūrė 1999 metais Darxon (Aurimo) iniciatyva. Iš pradžių komanda buvo daugiau mažiau namų projektas. Pirmoji grupės sudėtis buvo Darxon (gitara) ir jo bičiulis bei bendramintis Exhumed (kompiuterinis programavimas). 2000 metais Darxon susipažįsta su tuometiniu UGNĖLAKIO būgnininku Šarūnu ir grupė savo muzikos stiliumi pasirenka tuo metu nemadinga Lietuvoje speed metalą.

Prasideda pirmosios gyvos repeticijos Kelpšos muzikos mokyklos rūsiuose. Repeticijos nutrūksta 2001 metais, Darxon išvykus studijuoti i Kauną. 2003-ųjų pabaigoje Darxon po mokslų visam laikui grįžus į Vilnių, CREEPTOR veikla atsigauna. Grupei į pagalbą ateina jaunas gitaristas Aurimas, prasideda repeticijos trise: Darxon - gitara, vokalas, Aurimas - gitara , Šarūnas - mušamieji. Bosisto paieškos buvo nesėkmingos, tad gavę kelis pasiūlymus koncertuoti, vaikinai nutaria laikinai pervadinti grupę į DESMOD. Pasirodymų metu vaikinai grodavo kelis savus gabalus, taip pat grupių RUNNING WILD, METALLICA, HYPOCRISY kūrinius.

2005 metais į grupę atėjus bosistui Vanagui (Valentinui), pradėta ruošti savų kūriniu programa. Dėl grupės įkūrėjo didelio Darxon užimtumo kūrybinis procesas vystosi pakankamai lėtai ir pirmasis CREEPTOR pilnos sudėties pasirodymas įvyksta 2006-ųjų sausį Kaune, festivalyje „Miglose. Vėliau grupė sudalyvauja keliuose nedideliuose renginiuose Birštone, Utenoje ir Vilniuje. 2006 metų pabaigoje grupė pagaliau namų studijoje įrašo kelių kūrinių demo - „Pure Chaos“. 2008 metų viduryje grupę palieka Valentinas. Bosisto paieškos truko porą mėnesių ir rugsėjį į grupę įsijungia jaunas bosistas Almantas. Prasidėjo aktyvios repeticijos ir koncertai po Lietuvą.

Šiuo metu CREEPTOR dirba ties naujais kūriniais, kuriuos netolimoje ateityje planuojama įamžinti pilname studijiniame albume.

Members

Almantas

Bass guitar

Erikas

Vox / Rythm guitar

Aurimas

Solo guitar

Nearest events

Open in a new window

Music