Bio

Degradatonia - viena iš nedaugelio Lietuvos grupių, grojančių jausmingą gothic/doom metal.
Pirmosios šio vilniečių kolektyvo užuomazgos siekia 2004 metus, tačiau kaip stabili grupė Degradatonia susiformavo likus tik dviem savaitėms iki 2006 metų "Naujo Kraujo" festivalio. Dauguma kolektyvo muzikantų taip pat groja įvairiose žymiose Lietuvos grupėse - Obtest, Soul Stealer, Goetheanum, Wozu, Fata Morgana, SBS, Graveyard ir kt. "Anksčiau tai buvo tik projektas, keletos dainų įrašai ir bendros vizijos ieškojimas, o dabar – stiprių asmenybių ratas su bendru požiūriu, mintimis, muzikinėmis idėjomis," - sako Degradatonia įkūrėjas Enrikas.

Nors kolektyvo veiklą iki šiol nebuvo gausi, tačiau Degradatonia spėjo palikti savo pėdsaką Lietuvos sunkiojoje scenoje. 2006 metais jubiliejiniame dešimtajame festivalyje "Naujas Kraujas" Degradatonia klausytojus sužavėjo tamsia ir melancholiška muzika, bei pelnė publikos simpatijų prizą. Ši sėkmė suteikė galimybę muzikantams tais pačiais metais pasirodyti penktajame tamsiosios festivalyje Kunigunda Lunaria.

Grupės groja ekspresyvų gothic/doom metalą, nebijodami kaskart įlieti naujų spalvų ir idėjų. 2008 metais kolektyvo gretas papilde nauji nariai: Dovilė (ex-Linoja, grojo su Žalvariniu, Psichu, Jonu Čepuliu, Shadowdances bei Obtest) ir Rimtautas (Grol, Burying Place). Taigi, nusistovėjoi tokia sudėtis:

Enrikas – vokalas, bosas
Vytas – vokalas, klavišiniai
Rimtautas – gitara
Dovilė – violončelė
Vaidotas - mušamieji

Members

dambrelis

timpanai

skuduciai

armonika

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music