Bio

Filtered Tools komanda susikūrė 2005 metais. Vilniečiai Weax ir Donato neužilgo tapo nuolatiniais “Power Hit Radio” dviejų šokių muzikos laidų rezidentais, kur ir dabar skamba jų naujausi miksai. Ypatingą dėmėsį radijo stoties programų vedėjai atkreipė į muziką - tai pilnas pozityvios energijos Funky House su Disco House priemaišom. Galima drąsiai teigti, kad Filtered Tools didžėjai yra tokio stiliaus Lietuvoje pradininkai.

Weax groja House muziką nuo 2000 metų. Tuo metu sostinėje tik 2 klubai laikė ją savo „formatu“. Jo pasirodymus matė Britanijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje. „Didesniuose renginiose groju sunkesnę muziką – Electro su Progressive ar Minimal priemaišom, - teigia jis. – Pastoviai stengiuosi atnaujinti savo fonoteką, o namie klausausi labai įvairios muzikos: nuo jazz iki elektronikos. Viskas priklauso nuo nuotaikos“.

Donato 2007 metų vasarą Palangoje pamušė Lietuvos ilgiausio grojimo rekordą, praleidęs už pulto virš 70 valandų! Tam buvo panaudota daugiau nei 600 muzikos įrašų, begalė energijos ir ištvermės. Donato bene vienintelis Lietuvoje turi neįkainuojamą Filtered house kolekciją, kurios priešaky pirmieji Olav Basoski, Mac Zimms, Ben Delay, Sebastien Leger, Mojolators, Kashmir, Rhythm Masters kuriniai, daugelio kurių dabar jau nebeįmanoma nusipirkti interneto parduotuvėse.

Jau 2006 metų bėgyje Filtered Tools sudalyvavo daugiau nei 50 įvairių renginių visoje Lietuvoje. Jie yra nepriklausoma didžėjų komanda ir nelaiko saves vieno klubo rezidentais, todėl groja tik mėgstamiausią muziką, nepaveiktą jokių naktinių klubų administracijos įtakos, dažnai ribojančios didžėjų muzikinę išraišką. Nuo 2006 metų pradžios FT patys aktyviai organizuoja sėkmingus vakarėlius. Pasiskirstę darbais, stengiasi kuo labiau sudominti lankytojus kviesdami muzikantus, grojančius gyvais instrumentais kartu su didžėjumi, kuruoja šou elementus, kviečia kitus atlikėjus.

2007 metais komandos narių gretas papildė naujasis narys – Digis. Bendrai sukurta „Lakštingala“ karaliavo ZIP FM top‘e net 3 mėnesius, išleista trijose muzikos rinkiniuose. Kurinys sulaukė daug gerų atsiliepimų iš kitų Lietuvos ir užsnieio radijo stočių ir didžėjų. Sėkmės įkvėpti, Filtered Tools sukūrė naująjį singlą - „Crash“. Jis taip patiko “Power Hit Radio” laidų vedėjams, kad buvo paleistas į eterį praėjus tik valandai po to, kai radijo stotis gavo promo įrašą. „Crash“ originaliajai versijai padarė remiksus M&D Substance ir dxginger, kuris veliau buvo pakviestas tapti FT kolektyvo nariu, kaip muzikos prodiuseris (www.dxginger.com).
2008 metais FT nominuojami i "Radiocentro apdovanojimus". Šis faktas parodo, kiek daug jie nuveikė lietuviškos šokių muzikos padangėje.
2009 vaikinai gauna "Power Hit Radio" apdovanojimą kategorijoje "Geriausi Sunday Club laidos rezidentai", kuris buvo įteiktas klube Pacha.

Daugiau apie Filtered Tools galima sužinoti jų interneto svetainėje adresu www.filteredtools.lt

Members

Darius

Muzikos prodiuseris

Step by

Muzikos prodiuseris

Nearest events

Open in a new window

Music