Bio

John Mayer - amerikiečių atlikėjas, išpopuliarėjęs savo hitu "Your Body is a Wonderland". Atlikėjas iki šiol yra išleidęs keturis studijinius albumus: "Room for Squares" (2001), "Heavier Things" (2003); "Continuum" (2006), "Battle Studies" (2009).

John Mayer gimė 1977 metų spalio 16 dieną Konektikute. Užaugo anglų kalbos mokytojos ir mokyklos direktoriaus šeimoje kartu su dar dviem broliais. Būdamas devyniolikos pradėjo Berklee muzikos koledže studijuoti muziką, tačiau po dviejų semestrų studijas metė ir kartu su savo draugu Clay Cook išvyko į Atlantą. Ten jie sukūrė dviejų asmenų grupę "LoFi Masters" ir pradėjo atlikti pasirodymus vietinėse kavinėse ir baruose. Tačiau vėliau draugų nuomonės dėl kuriamos muzikos išsiskyrė ir taip John Mayer pasuko solinės karjeros keliu. Padedamas vietinio prodiuserio Glenn Matullo atlikėjas įrašė pirmąjį albumą "Inside Wants Out". Taip į John Mayer atkreipė dėmesį Columbia Records įrašų studija ir pasirašė su juo sutartį. Buvo išleistas pirmasis studijinis jo albumas "Room For Squares" (2001), kuris vėliau tapo multiplatininiu. Klausytojų susidomėjimo sulaukė "No Such Thing", "Your Body Is A Wonderland", "Why Georgia" dainos. John Mayer laimėjo pirmąjį savo Grammy apdovanojimą už dainos "Your Body Is A Wonderland" atlikimą.
2003 metais pasirodė jo antrasis albumas pavadintas "Heavier Things", kuris susilaukė palankių atsiliepimų. Jis taip pat buvo puikiai perkamas. 2005-ųjų metų Grammy apdovanojimuose John'as buvo įvertintas dvejomis statulėlėmis - už geriausią metų dainą ("Daughters") ir kaip geriausias pop atlikėjas. Vėliau savo interviu laidoje "The Ellen DeGeneres Show" John'as prisipažino, jog, jo nuomone, jo daina "Daughters" nebuvo verta apdovanojimo. Jis manė, jog jo nusipelnė Alicios Keys baladė "If I Ain't Got You". Dėl to dainininkas nuėmęs nuo statulėlės žymųjį gramofoną padovanojo jį Aliciai Keys, sau pasilikdamas tik pagrindą, ant kurio buvo išgraviruotas apdovanojimo pavadinimas.

Members

Top song

Nearest events

Open in a new window

Music