Viesnīca "Jūrnieka Ligzda"

Share

Viesnīca "Jūrnieka Ligzda"

Viesnīca *** piedāvā14 labiekārtotus Numuriņus ar individuālu interjeru un 3 zvaigžņu viesnīcas aprīkojumu, kas atrodas ēkas 1. un 2.stāvā.

Ēkas 0.stāvā atrodas Krodziņš ar 25 vietām un Sauna ar zāli 30 personām. 

Vasaras sezonā darbojas Vasaras Kafejnīca.

Konferenču un svinību zāle atrodas 2.stāvā un spējuzņemt līdz 60 personām, atkarībā no pasākuma veida. Ne-sezonas periodāzālē ir ierīkota bērnu istaba ar slidkalniņu un bumbu baseinu.

Ēkas augšejā stāvā jeb Skatu Tornītī tuvākajā laikātiks līdz galam ierīkots atpūtas bārs. Jau šobrīd ir iespējams izmantotšo telpu nelieliem banketiem līdz 20 personām vai vienkārši pavadītsarunas pie vīna glāzes, vērojot saules rietu jūrā.

Tāpat par visiecienītāko telpu romantiskiem vakariem ir kļuvis netradicionālā veidā ierīkotais Ziemas dārzs (1.stāvā).

Viesnīcas sakoptajā teritorijā pieejams Bērnu spēļu laukums kā arī vairāki iekārtoti Sporta laukumi - pludmales volejbols, basketbols, futbols. Tāpat sportiskas aktivitātes, jo sevišķi, bērniem piedāvā Mini slidotavaar ekskluzīvu sintētisko ledu (104 m2), uz kura var slidot gan ar mūsunomas slidām, gan ar pašu slidām. Šo ledu ar slidām un aprīkojumu varampiedāvāt arī nomā citā vietā. 

Lielākiem pasākumiem (kāzas, jubilejas, prezentācijas u.c.) irpieejama 130 m2 plaša telpa, kas atrodas nodalīti no viesnīcas ēkas.