kamilė gudmonaitė ir mantas zemleckas

Fans 11
Genres Meditative / Art-Folk / Neofolk
Share

Bio

Keli lemtingi atsitiktinumai ir jau pirmąją 2009 metų dieną ėmė megztis dūzgianti muzikinė gyvybė. Ji augo iš lėto, sujungdama dviejų gyvenimų patirtis, kol galiausiai ėmė sproginėti ir iš kosmodulkės virto duetu. Prasidėjo Vilniaus, tęsėsi Berlyno, Stokholmo ir Paryžiaus gatvėse, kol vėl grįžo į Lietuvą ir parnešė naujų dainų avilėlį, padėjusį keletą metų iš eilės laimėti autorinės dainos „Ave vita“ ir Vilniaus miesto dainuojamosios poezijos konkursus.

Dabar savo veiklą Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas tęsia įvairiuose muzikiniuose festivaliuose, dainuojamosios poezijos renginiuose, kavinėse, bareliuose, sėdėdami medžiuose ir bėgiodami laiptinėse.


"Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas - dar mažai girdėti, bet jau labai talentingi ir įdomūs jauni menininkai. Sakau "menininkai", nes tai, ką jie kuria, sunku būtų pavadinti tik muzika. Senasis folkloras su savo užkalbėjimais, raudomis atgimsta jų akustiniuose eksperimentuose ir poetiniuose ieškojimuose. Puikus ir išradingas Manto gitaros valdymas kartu su Kamilės balsu sukuria kažką, kam pavadinti muzikos teorijoje dar nėra vardų. Sunku šį duetą Lietuvos muzikos kontekste su kuo nors palyginti. Juos tiesiog reikia išgirsti. Gyvai." D. Razauskas

Members

Kamilė

balsas, kazū, pjūklai, varpeliai, kalimba, būgnas

Nearest events

Open in a new window

Music